• BIST 84.208
  • Altın 147,005
  • Dolar 3,7769
  • Euro 4,0596

    Ziraat Türkiye Kupası'nda Trabzonspor'un Rakibi Belli Oluyor

    Ziraat Türkiye Kupası'nda Trabzonspor'un Rakibi Belli Oluyor
    07.09.2016 17:05
    Futbolda, Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu kura çekimi yarın yapılacak.

    Türkiye Futbol Federasyonunun Riva'daki idari merkezinde bulunan Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilecek kura çekimi, saat 15.00'te başlayacak.

    Kupada 1. turu geçen 36 ekibin yanı sıra Spor Toto 2. Lig'den 36, TFF 1. Lig'den 18, Spor Toto Süper Lig'den de Bursaspor, Trabzonspor, Çaykur Rizespor, Gaziantepspor, Kayserispor, Kardemir Karabükspor, Adanaspor ile Aytemiz Alanyaspor olmak üzere toplam 98 takım, 2. eleme turunda mücadele edecek.

    Tek maç eleme usulüne göre oynanacak müsabakalar sonucunda rakiplerini geçen 49 takım, bir üst tura yükselecek.

    Organizasyonda 2. eleme turu maçları 20, 21 ve 22 Eylül'de oynanacak.

    İşte Kupada 1. tur maç sonuçları ve 2. tur müsabakalarına katılmaya hak kazanan takımlar:

    Orduspor-Türk Metal Kırıkkalespor: 0-1

    Araklı 1961-Yomraspor: 0-1

    Pazarspor-Düzyurtspor:1-3

    Serhat Ardahanspor-Bayburt Grup Özel İdare:1-0

    24 Erzincanspor-Muşspor: 1-0

    12 Bingölspor-Dersimspor: 1-1 (Penaltılar: 6-7)

    Elaziz Belediyespor-Iğdır Arasspor: 2-0

    Van Büyükşehir Belediyespor-Kurtalanspor: 0-1

    Batman Petrolspor-Diyarbekirspor: 0-4

    Cizrespor-Hakkarispor: 4-0

    Karaman Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu: 2-1

    Kırıkhanspor-Kozan Belediyespor: 2-0

    Sarayönü Belediyespor-Kilis Belediyespor: 1-0

    Nevşehirspor Gençlik-68 Aksaray Belediyespor: 2-0

    Ankara Adliyespor-Erbaaspor: 3-2

    Çorum Belediyespor-Bartınspor: 4-1

    Ankara Demirspor-Yeni Amasyaspor: 0-1

    Halide Edip Adıvarspor-Çatalcaspor: 1-0

    Silivrispor-Edirnespor: 1-0

    Kartalspor-Maltepespor: 3-1

    Beylerbeyi-Sancaktepe Belediyespor: 0-1

    Tekirdağspor-Bayrampaşa: 0-3

    Sultangazispor-Sultanbeyli Belediyespor: 1-1 (Penaltılar: 3-4)

    Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor: 1-0

    Derincespor-Sakaryaspor: 1-2

    Düzcespor-Kocaelispor: 3-1

    Yeşil Bursa-Karacabey Birlikspor: 1-0

    Dardanelspor-Orhangazispor: 0-1

    Kütahyaspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: 1-0

    Tire 1922-Utaş Uşakspor: 1-0

    Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor: 3-2

    Bodrum Belediye Bodrumspor-Muğlaspor: 0-0 (Penaltılar: 4-3)

    Kızılcabölükspor-Altay: 5-2

    Kemerspor 2003-Payasspor: 2-0

    Manavgatspor-Erzin Belediyespor: 1-0

    Afjet Afyonspor-Yozgatspor 1959: 2-0

     

     

     

    Yapılan yorumlardan Medya Trabzon sorumlu tutulamaz.

    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
    Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Medya Trabzon | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0462 321 10 75 | Faks : 0462 321 10 74 | Haber Yazılımı: CM Bilişim