• BIST 95.852
 • Altın 190,976
 • Dolar 4,6622
 • Euro 5,4311

  Uraloğlu'na Tam Destek

  Uraloğlu'na Tam Destek
  19.03.2015 16:37
  Akçaabat ve Düzköy'den Uraloğlu'na tam deste AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Abdulkadir Uraloğlu Akçaabat ve Düzköy’de partililerle kucaklaştı, büyük destek gördü, hizmet sözü verdi.

   AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Abdulkadir Uraloğlu Akçaabat ve Düzköylü hemşerileri ile akşam yemeğinde biraraya gelip hasret giderdi. Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Emre Akgün, eski ilçe başkanı Osman Çavuş, AK Parti Düzköy İlçe Başkanı Şenol Akpınar, eski ilçe başkanı Mehmet Atmaca ve partinin önemli isimlerinden Hasan Tahsin Öztürk, Sultan Memiş, Ali Ulusoy, Ömer Tosun, Hasan Basri Hatipoğlu, Mehmet Tayar, Hilmi Köroğlu, Ahmet Marufoğlu, Salih Bakal, Yılmaz Ankara, Halil İncehasan, Necip Köroğlu ve daha birçok ismin yanı sıra, eski ilçe başkanları, eski belde belediye başkanları, teşkilat ve mahalle başkanları ile partide görev almış yüzlerce teşkilat mensubu yemekte hazır bulunarak Uraloğlu’na tam destek verdi.

  URALOĞLU ÇALIŞKAN VE DEĞERLİ BİR KARDEŞİMİZ

  Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen Uraloğlu’ndan övgü ile bahsederek ‘Trabzon’un en büyük 2. Ilçesi olarak Akçaabatımız iktidarımız seyesinde önemli hizmetler almıştır fakat hedeflerimiz büyüktür. Ve bu hedeflerimizi yerine getirmek için buradan bir milletvekilini meclise göndermek istiyoruz. Uraloğlu başarılı, çalışkan çok değerli bir kardeşimiz. Ben kendisine bu kutsal yolda başarılar diliyorum. Vekil olarak bir Akçaabatlı olarak meclise giderse bizi en iyi şekilde temsil edeceğinden şüphem yoktur. Allah yolunu açık etsin, kendisine başarılar diliyorum’ dedi.

  TEK VÜCUT OLACAĞIZ

  Trabzon’un iki önemli ve ses getiren ilçesi olan Akçaabat ve Düzköy’ün Trabzon’un minehk taşları olduğunu belirten ve AK Parti’ye her zaman sonsuz destek verdiklerini ifade eden Uraloğlu ilçelerimize yapılan hizmetlerin devamı için, yeni projeler için hep birlikte tek vücut olup çalışacağız Trabzon’da AK Parti’nin 6-0 yapması için en büyük güç olacağız’ dedi.

  TRABZON’DAN AKÇAABAT’TAN DÜZKÖY’DEN HİÇ KOPMADIM

  Memuriyette ve bürokraside 27 yılını doldurmuş devlet tecrübesi ve deneyimiyle Trabzon’a hizmet etmek sevdasıyla bu yola koyulduğunu ifade eden Uraloğlu, ‘Biz uzun yıllar devlet memuriyetinde, bürokraside görev yaptık. Yaklaşık 27 yılı doldurmuş bir kardeşinizim. Trabzon'dan, Akçaabat'tan Düzköy'den hiç bir zaman kopmadık. Babam Allah selametini versin ben Samsun'da, Erzurum'da görev yaparken Cuma günü tatilse, bir kaç gün önceden arıyordu. "Oğlum Cuma günü ne yapacaksın?" diyordu. Benden duymasını istediği cevap şuydu: "E babam ne yapacağım Trabzon'a geleceğim elbette" Ve öyle yaptık. Biz doğduğumuz bu topraklardan Trabzon'dan hiç kopmadık. Trabzon'un derdi ile hep dertlendik. Burada sıkıntılardan bahsedildi. Temsil anlamında, ya da adalet anlamında hak ettiğimiz hizmetleri alamadığımızdan bahsedildi. Tabi biz mikro milliyetçiliği bu anlamda yapacak değiliz. Ama bir hak tesliminin mutlaka takipçisi olacağız. Eğer biz nüfus olarak fiziken daha küçük ilçeler kadar hakkımızı alamıyorsak o zaman bir sıkıntı var demektir. O zaman biz Düzköy ve Akçaabat olarak konunun takipçisi olacağız. Eğer nasip olurda milletvekilliği makamına gelirsek, elbette bunların gece gündüz takipçisi olacağım. Akçaabat'ın Düzköy'ün hak ettiği hakkı teslim etmeye çalışacağım. İrade anlamında hiç bir sıkıntımız olmayacaktır’ ifadelerini kullandı.

  MEVCUT VEKİLLERİMİZ GİBİ ULAŞILABİLİR OLACAĞIZ

  Uraloğlu ziyaretleri esnasında en çok talep gelen konulardan bir tanesinin de ulaşılabilirlik olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü, ‘1,5 aydır sahadayız. Vatandaşlarımızla, esnafımızla, STK’larımızla, teşkilat mensuplarımızla, gencimizle, yaşlımızla, kardeşimizle, bacımızla biraraya geliyor hasbihal ediyoruz. Onları dinliyoruz. Kendimizi ve projelerimizi anlatıyoruz. Ziyaretlerimiz esnasında önemli taleplerde alıyoruz. Mesela herkes diyor ki; ‘Biz öncelikle bizim milletvekilimizin ulaşılabilir olmasını istiyoruz. Size ulaşabilecek miyiz’ diyorlar.

  Tecrübeli abilerimiz de diyorlar ki, "Arkadaş o zaman benim cep telefonum 24 saat açık diyeceksin" biz de bunu söylüyoruz ve telefon numaramızı veriyoruz. Bir kaç gün öncesinde bir hemşerimiz arıyor. Bir mahalle teşkilatında gecenin bir vakti. Kendisini tanıtıyor. Kayıtlı numara değil. "Buyur hemşerim, bir sıkıntı mı var. Acil bir şey mi var" diyorum "Yok" diyor. "O zaman hayırdır" diyorum. Diyor ki, "Bakayım telefonun açık mı diye aradım" Bizim telefonumuz o anlamda hep açık olacak. Atapark'a tanıtım posterimizi asmışlar. Orada bir teyzemiz var, akrabamız. Aradım. Dedi ki "Uşağım o posteri gördüm çok hoşuma gitti. Gündüz orada duruyorsun ama, akşam rüzgar esiyor gel eve orada yalnız durma" dedi. Duygulandım. Öylesine içten ve samimi telefonlar aldım ki, o kadar mutlu oldum ki anlatamam. İşte bunlar bizim memleketimizin güzellikleri’

  AKÇAABAT’TA RAHMETLİ CUMUR’UN HİZMETLERİNİ DEVAM ETTİRECEĞİZ

  Konuşmasında Trabzon’un gerek AK Parti gerekse diğer partili vatandaşlar tarafından parmakla gösterilen vekili rahmetli Mustafa Cumur’u da unutmayarak önemli katkıları olduğunu belirten Uraloğlu, ‘Rametli vekilimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanı Cennet olsun. Onun hizmetlerini burada devam ettireceğiz. Onun kemiklerini sızlatmayacağız. 2003-2004 yılında ben burada Bölge Müdür Yardımcılığı yaptım. O zaman Akçaabat'ımız hep örnek gösteriliyordu. Yine örnek gösteriliyor. Ama Akçaabat'ın alması gereken bir dünya daha hizmet var. Bir çevre yolumuz var. Kavaklı'dan başlayan, Sögütlü'nün üzerinden Yıldızlı'ya giden kısa bir bölüm. Yapılan işler ekip çalışması sonucu ortaya çıktı. Proje, bizim işimiz. İlimize bölgemize çok yatırım yapıldı. Ama asla yeterli değildir.

  HİZMETLER RAKAMSAL DEĞERLERLE SINIRLANDIRILAMAZ

  Bazen ilimize, bölgemize yapılan yatırımlar sadece parasal büyüklüklerle ifade edilerek yeterlice yatırım aldığımız iddia edilmektedir. Bunu kesinlikle kabul etmiyoruz. Biz eğer 1 km yol ihtiyacı varsa onu yaptık mı yapmadık mı?. Bunun Konya'da ki, İç Anadolu'da ki maliyeti 1 lira ise burada ki maliyeti 5 lira ise bu asla bizim suçumuz olamaz. O zaman ihtiyaçlarımızı doğru tespit edeceğiz, parasal büyüklüğe bakmaksınız projeleri takip edeceğiz. Ve inşallah bunları katkı sağlayacağız. Gerçekleşmesine inşallah bizler de vesile olacağız. Bu anlamda ekip çalışmasından bahsettim. İl bazında, biz bir kere vatandaştan hiç kopmamıştık. Ona devam ediyoruz. Ondan sonra belediyelerimiz ile, AK Parti teşkilatlarımızla, STK ile biz herkese ekip çalışmasını göstereceğiz. Ben bu alışkanlıktan gelmiş kardeşinizim. Yönetim olarak bu anlamda sıkıntı yaşacağımızı düşünmüyorum. Ankara ayağına baktığımızda da hep birlikte ekibimiz ile orada ki meclis çalışmalarına katkı sağlamaya çalışacağız, hem de orada siz değerli hemşerilerimizin sorunlarını meclise taşıyacağız sizle beraber ürettiğimiz çözüm önerilerini orada takip edeceğiz ve inşallah oradan da sonuç almaya çalışacağız’ şeklinde konuştu.

  400 MİLLETVEKİLİ’NE EN BÜYÜK DESTEK 6-0 İLE TRABZON’DAN GELECEK

  Genel seçimlerde Trabzon’un hizmetlere devam diyerek en büyük desteği AK Parti’ye vereceğini ifade eden Uraloğlu, ‘2015 seçimleri, 2023-2030-2071 Türkiye'si için bir yeni hareketin mihenk taşlarının oturduğu seçim olacaktır. İnşallah biz bu seçimde nasip olur da meclise gidersek orada ki yeni Anayasanın ve inşallah başkanlık sisteminin kurucularından katkı sağlayanlarından bir tanesi olmak istiyoruz. Sayın Cumhurbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği 400 milletvekili hedefinin en büyük destekçisi olarak Trabzon’dan 6 milletvekili çıkaracağız. Trabzon’a baktığımızda muhalefet partileri, AK Parti teşkilatlarının sayesinde seçimin farkında oldular. Dolayısı ile biz 6-0 diyoruz Allah'ın izniyle gerçekleştireceğiz. Büyük düşünmek bizim işimiz. İnşallah bunu gerçekleştireceğiz’ ifadelerini kullandı.

  Yapılan yorumlardan Medya Trabzon sorumlu tutulamaz.

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Diğer Haberler
 • İlçe Teşkilatlarına Teşekkür Ediyor09 Mayıs 2018 Çarşamba 17:26
 • Ortahisar Çalışanlarına Performans Eğitimi09 Mayıs 2018 Çarşamba 17:25
 • TES-İŞ Trabzon Genel Kurulu'nu Yaptı09 Mayıs 2018 Çarşamba 16:52
 • Salih Cora: 'Türkiye Şahlanışa Geçiyor'07 Mayıs 2018 Pazartesi 15:32
 • Harun Erdoğan, Çalışma Bakanı'na Sitem Etti06 Mayıs 2018 Pazar 22:02
 • İş Arayanlara İstihdam Fuarı Fırsatı06 Mayıs 2018 Pazar 21:47
 • Trabzon'da 1 Mayıs Coşkusu02 Mayıs 2018 Çarşamba 10:56
 • DKİB Onlara Emanet30 Nisan 2018 Pazartesi 23:51
 • Gedikli'den Kandil Mesajı30 Nisan 2018 Pazartesi 23:49
 • Gedikli'den 23 Nisan Mesajı23 Nisan 2018 Pazartesi 19:33
 • Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Medya Trabzon | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0462 321 10 75 | Faks : 0462 321 10 74 | Haber Yazılımı: CM Bilişim