• BIST 112.122
  • Altın 174,823
  • Dolar 4,0406
  • Euro 4,9882

    Trabzon’da Kros Gençler Ve Yıldızlar Müsabakaları Sona Erdi

    Trabzon’da Kros Gençler Ve Yıldızlar Müsabakaları Sona Erdi
    09.12.2015 14:07
    Trabzon'da Gençler ve Yıldızlar Kros müsabakaları il birinciliği, Söğütlü Atletizm Stadı'nda gerçekleşti.

    Trabzon'da Gençler ve Yıldızlar Kros müsabakaları il birinciliği, Söğütlü Atletizm Stadı'nda gerçekleşti.

    Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Gençler ve Yıldızlar Kros müsabakalarına, 3 bin metre ve 5 bin metre kategorilerinde toplam 190 sporcu ve 32 takım katıldı. Söğütlü Atletizm Stadı çevresinde gerçekleştirilen kros müsabakası sonrasında dereceye giren sporculara ödüllerini Akçaabat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Engin Uzun ve Akçaabat Milli Eğitim İlçe Müdürü Ahmet Üçüncü taktim etti.

    3 bin metre kızlar Ferdi branşta Medine Bozali birinci, Gül Nisa Durmuş ikinci, Asya Sungur üçüncü, Tuğba Usta ise dördüncü oldu. Yine 3 bin metre kızlar takım kategorisinde Trabzon Spor Lisesi birinci, Trabzon Şalpazarı ÇPL Anadolu Lisesi ikinci ve Trabzon Çarşıbaşı Anadolu Lisesi üçüncü, Trabzon 17 Şubat Anadolu Lisesi dördüncü oldu.

    3 bin metre erkekler ferdi kategorisinde; Sefa Şentürk birinci, Süleyman Cebeci ikinci, Umut Berk Kitapçı üçüncü ve Yusuf Cihan Demirbaş dördüncü olurken, takım olarak Akçaabat Yaylacık Ortaokulu birinci, Şalpazarı Doğancı Ortaokulu ikinci, Çağlayan Şehit Bayrak Ortaokulu üçüncü, Beşikdüzü Merkez Orta okulu dördündü oldu.

    5 bin metre erkekler kategorisinde; Doğukan Kemal birinci, Tolga İpke ikinci, Burak Çolak üçüncü ve Abdullah Çoban ise dördüncü olurken, takım olarak 5 bin metre erkekler kategorisinde birinci Trabzon Şalpazarı Ç.P.L. Anadolu Lisesi, Ortahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Düzköy Anadolu Lisesi üçüncü ve Trabzon Spor Lisesi dördüncü oldu.

    5 bin metre kızlar kategorisi ferdi branşta, Ceren Akdemir birinci, Beyza Şafak ikinci, Ecren Bulut üçüncü, Ayfer Çinkaya dördüncü olurken, 5 bin metre takım olarak Şalpazarı Doğancı ortaokulu birinci, Akçaabat Yaylacık Ortaokulu ikinci, Beşikdüzü Merkez Ortaokulu üçüncü, Trabzon Sarıtaş Ortaokulu dördüncü oldu.

    Kaynak: Haber Kaynağı

    Yapılan yorumlardan Medya Trabzon sorumlu tutulamaz.

    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
  • Taşönü Turizm Merkezi Olsun22 Mart 2018 Perşembe 15:26
  • Gedikli'den Kandil Mesajı22 Mart 2018 Perşembe 15:23
  • Trabzon'da Ormancılık Haftası Kutlamaları22 Mart 2018 Perşembe 15:19
  • Metin Kara Yeniden Başkan Seçildi19 Mart 2018 Pazartesi 21:43
  • Salih Cora'dan Haluk Pekşen'e Cevap19 Mart 2018 Pazartesi 11:20
  • Gedikli'den Çanakkale Zaferi Açıklaması17 Mart 2018 Cumartesi 19:51
  • İsmail Saymaz İş Kazalarını Trabzon'da Anlattı16 Mart 2018 Cuma 13:49
  • KİKAP'tan Trabzon'da Sempozyum16 Mart 2018 Cuma 13:46
  • Düzköy'de Okuma Seferberliği Başlatıldı16 Mart 2018 Cuma 13:45
  • İyi Parti İl Kongresi Yapıldı13 Mart 2018 Salı 20:46
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Medya Trabzon | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0462 321 10 75 | Faks : 0462 321 10 74 | Haber Yazılımı: CM Bilişim