• BIST 110.932
 • Altın 175,230
 • Dolar 4,0581
 • Euro 4,9812

  Sedat peker kimdir sorusunun cevabı aslında çok basit

  Sedat peker kimdir sorusunun cevabı aslında çok basit
  02.08.2015 02:54
  Sizler de ülkemizde önemli figürlerden biri olan Sedat Peker ile ilgili yaşamı, günlük hayatında neler yaptığı, hangi organizasyon ve etkinliklere katıldığı gibi pek çok yazı, resim ve video bulmak istiyorsanız, bunun için bir an önce hayranlarının açtığı

  Sizler de ülkemizde önemli figürlerden biri olan Sedat Peker ile ilgili yaşamı, günlük hayatında neler yaptığı, hangi organizasyon ve etkinliklere katıldığı gibi pek çok yazı, resim ve video bulmak istiyorsanız, bunun için bir an önce hayranlarının açtığı ve büyük bir özveri ile yönettiği facebook sayfasını takip etmeye başlayabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz hesabınızdan bu isme dair bir arama yapabilir ve böylece dilediğiniz sayfa neticesini çok kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca son dakika gelişmeleri bizzat kendi ağzından yazmış olduğu yazıları, geçmiş anılarını, fikir ve görüşlerini de okuma şansını yakalayacaksınız. Şu an için 42 binden fazla üyesi bulunan sayfada yoğun bir hareketliliğin yaşandığını ve Sedat Peker'i sevenlerin görüşlerini, yorumlarını da paylaşabildiği bilgisini vermek isteriz. Özellikle belirtmek istiyoruz ki www.facebook.com/sedatpeker adresi resmi sayfa değildir, hayranları tarafından açılmış ve yönetilmektedir. Ancak mevcut sayfalar içinde resmi sayfa hariç hayranlar arasındaki etkileşimin en çok olduğu bir sayfadır.

  Sizlerin de çok ciddi manada bir hayranlığı söz konusu ise artık bunun için en iyi desteği almak adına bu hayran sayfasında bulunmanız yeterli olacaktır. Böylece tahmin ettiğinizden çok daha kolay bir şekilde talep ettiğiniz bilgilere erişebilirsiniz. Sedat Peker kimdir, hayatı, sosyal yaşamı, projeleri ve daha pek çok hususta tam bir biçilmiş kaftanın burası olduğu müjdesini de sizlere vermek isteriz. Öğrenmek ve takip etmek istediğiniz her ne varsa tüm bunlar için sizler de en doğru yerde bulunduğunuzu da asla aklınızdan çıkarmamanız gerektiğini ifade eder ve iyi günler dileriz. Adına açılmış diğer hayran sayfalarında bulamayacağınız tüm fotoğraf, galeri ve güncel haberleri bu sayfadan rahatlıkla takip edebilirsiniz.

  Yapılan yorumlardan Medya Trabzon sorumlu tutulamaz.

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Yorumlar
  SİNAN KESKİN(İlim ve Bilim adamı)
  24 Haziran 2017 Cumartesi 16:21
  16:21
  BİSMİLLÂHİRRAHMÂNİRRAHİM ! (RAHMÂN OLAN ALLAH’IN ADIYLA )
  ESSELÂMU ALEYKÜM VE RAHMETULLAH!
  ”RABLERİ KATINDA ONLARA ESENLİK YURDU (CENNET) VARDIR. VE YAPMAKTA OLDUKLARI (GÜZEL) İŞLER SEBEBİYLE ALLÂH ONLARIN DOSTUDUR.”(EN’AM )
  ”ALLÂH KENDİSİNDEN BAŞKA İLÂH OLMADIĞINA ŞAHİDDİR. MELEKLER VE İLİM SAHİPLERİDE ADALETLE ŞAHİTTİR Kİ ONDAN BAŞKA İLÂH YOKTUR.(O) AZİZ’DİR,HÂKİM’DİR.”(ÂL-İ İMRÂN,3/18)
  ”ONLAR ALLÂHTAN KORKARLAR VE ONDAN BAŞKA KİMSEDEN KORKMAZLAR. HESAP GÖRÜCÜ OLARAK ALLAH YETER.”(AHZAB, 33/39)
  “BEN İNSANLARI VE CİNLERİ SADECE BANA İBÂDET ETSİNLER DİYE YARATTIM.”[ ZARİYAT: 56]
  ‘ ‘KARARINI VERDİĞİN ZAMAN DA ARTIK ALLÂH’A DAYANIP GÜVEN.ÇÜNKÜ ALLÂH, KENDİSİNE DAYANIP GÜVENENLERİ SEVER.”(ÂL-İ İMRÂN).”
  VE CEALNELLEYLE LİBASA ٭ VE CEALNENNEHÂRA MEAŞA٭ VE BENEYNA FEVKAKÜM SEB’AN ŞİDADA ٭ VE CEALNA SÎRACEN VEHHACA ٭ VE ENZELNA MİNEL MU’SIRATI MAEN SECCACA ٭ Lİ NUHRİCE BİHİ HABBEN VE NABATA ٭ VE CENNETİN ELFAFA ٭ İNNE YEVMEL FASLİ KANE MİKATA ٭ YEVME YÜNFAHU FISSÜRI FETE’TÜNE EVFACA ٭ VE FUTİHA TISSEMA-Ü FEKANET EBVABA٭ VE SÜYYIRATİL CİBALÜ FEKANET MIRSADA٭ LİTTAĞİNE MEABA LABİSİNE FİHA AHKABA ٭ LÂ YEZÜKUNE FİHA BERDAN VELA ŞERABA ٭İLLA HAMİMEN VE GASSEĞA٭ CEZAEN VİFÂKÂ٭ İNNEHÜM KÂNÛ LÂ YERCÛNE HISÂBÂ ٭ KEZZEBÛ Bİ ÂYATİNÂ KİZZABA VE KÜLLEŞEY’İN AHSAYNÂHÜ KİTABÂ ٭ FEZÛKÛ FELENNEZİDEKÜM İLLA AZÂBÂ ٭ İNNE LİL MÜTTEKİNE MEFAZA ٭HADALKA VE A’NÂBA ٭
  VE KEVÂ -IBE ETRABÂ ٭ VE KE’SEN DİHÂKÂ٭ LÂ YESMEÛNE FÎHÂ LAĞVEN VELÂ KİZZÂBÂ ٭ CEZÂEN MİN RABBİKE ATÂEN HİSÂBÂ ٭ RABBİSSEMÂVÂTİ VEL ARDI VE MÂ BEYNEHÜMERRAHMANİ LÂYEMLİKUNE MİNHÜ HITÂBÂ ٭ YEVME YAKUMURRUHU VELMELÂİKETÜ SAFFÂ LÂ YETE KELLEMÛNE İLLA MEN EZİNE LEHURRAHMÂNÜ VE KALE SAVÂBÂ ٭ ZALİKEL YEVMÜL HAKK,FEMEN ŞAETTEHAZE İLÂ RABBİHÎ MEÂBÂ ٭ İNNÂ ENZERNÂKÜM AZABEN KARÎBA ٭ YEVME YANZURUL MER-U MÂKADDEMET YEDÂHÜ VE YAKÛLÜL KÂFİRU YÂLEYTENÎ KÜNTÜ TÜRABÂ. İŞTE BU MÜBAREK SÛRE MEKKE’DE İNDİRİLEN SÛRELERDENDİR. VE 49 AYET-İ CELİLEDİR.”
  85.105.130.228
  SİNAN KESKİN(İlim ve Bilim adamı)
  24 Haziran 2017 Cumartesi 16:18
  16:18
  ''''DİN VE İNANÇ:''''BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAKİYM!?.''RAHMAN ALLAH'IN EMİR VE YASAKLARINA,KURALLARINA,KANUNLARINA,FERMANLARINA VE HÜKÜMLERİNE VE GÖNDERİLEN BÜTÜN PEYGAMBERLERİNE BÜSBÜTÜN TESLİM VE TABİ OLARAK VE ÇOK KORKARAK,SAYGILAR GÖSTEREREK VE DİZ ÇÖKEREK VE SECDELERE KAPANARAK UĞRUNDA VE UĞURLARINDA ÖLMEK VE DÜŞMANLARIYLA ÇATIŞIRKEN ÖLDÜRÜLMEK VE DÜŞMANLARINI ÖLDÜRMEKTİR!?.''''
  85.105.130.228
  SİNAN RAXY
  14 Ağustos 2015 Cuma 23:30
  23:30
  ''''DİN VE İNANÇ:''''BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAKİYM!?.''''YARATAN VE YARATILMAMIŞ ALLAH'IN EMİR VE YASAKLARINA,KURALLARINA,KANUNLARINA,FERMANLARINA VE HÜKÜMLERİNE VE GÖNDERİLEN BÜTÜN PEYGAMBERLERİNE BÜSBÜTÜN TESLİM VE TABİ OLARAK VE ÇOK KORKARAK,SAYGILAR GÖSTEREREK VE DİZ ÇÖKEREK VE SECDELERE KAPANARAK UĞRUNDA VE UĞURLARINDA ÖLMEK VE DÜŞMANLARIYLA ÇATIŞIRKEN ÖLDÜRÜLMEK VE DÜŞMANLARINI ÖLDÜRMEKTİR!?.''''
  88.247.134.221
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Medya Trabzon | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0462 321 10 75 | Faks : 0462 321 10 74 | Haber Yazılımı: CM Bilişim