• BIST 82.300
  • Altın 148,195
  • Dolar 3,8298
  • Euro 4,0711

    Ptt 1. Lig’de 6 Haftanın Programı Açıklandı

    Ptt 1. Lig’de 6 Haftanın Programı Açıklandı
    14.09.2015 17:48
    Türkiye Futbol Federasyonu PTT 1. Lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta karşılaşmalarının programları açıklandı.

    PTT 1. Lig 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta programları açıklandı.

    Türkiye Futbol Federasyonu PTT 1. Lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta karşılaşmalarının programları açıklandı. Karşılaşmaların programı şöyle:

    6. Hafta

    26 Eylül 2015 Cumartesi

    15.00 1461 Trabzon - Samsunspor (Hüseyin Avni Aker)

    18.30 Göztepe - Balıkesirspor (İzmir Atatürk)

    27 Eylül 2015 Pazar

    15.30 Boluspor - Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk)

    15.30 Giresunspor - Denizlispor (Giresun Atatürk)

    17.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Karşıyaka (Kamil Ocak)

    17.30 Alanyaspor - Adana Demirspor (Alanya Oba Stadı)

    28 Eylül 2015 Pazartesi

    17.00 Elazığspor -Kayseri Erciyesspor (Elazığ Atatürk)

    19.00 Adanaspor - Yeni Malatyaspor (5 Ocak Fatih Terim)

    19.00 Kardemir Karabükspor - Altınordu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

    ...

    7. Hafta

    2 Ekim 2015 Cuma

    19.00 Boluspor -1461 Trabzon (Bolu Atatürk)

    3 Ekim 2015 Cumartesi

    15.30 Yeni Malatyaspor - Göztepe (Malatya İnönü)

    15.30 Karşıyaka - Alanyaspor (İzmir Atatürk)

    19.00 Samsunspor -Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

    19.00 Kayseri Erciyesspor - Adanaspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

    4 Ekim 2015 Pazar

    14.30 Şanlıurfaspor - Denizlispor (Şanlıurfa Gap Arena)

    16.30 Balıkesirspor - Giresunspor (Balıkesir Atatürk)

    18.30 Altınordu - Elazığspor (İzmir Atatürk)

    18.30 Adana Demirspor - Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)

    ...

    8. Hafta

    17 Ekim 2015 Cumartesi

    13.30 Denizlispor - Balıkesirspor (Denizli Atatürk)

    15.30 Kardemir Karabükspor - Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

    18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Boluspor (Kamil Ocak)

    18.30 Alanyaspor - Samsunspor (Alanya Oba Stadı)

    18 Ekim 2015 Pazar

    14.30 1461 Trabzon - Şanlıurfaspor (Hüseyin Avni Aker)

    16.30 Elazığspor - Adana Demirspor (Elazığ Atatürk)

    18.30 Adanaspor - Altınordu (5 Ocak Fatih Terim)

    18.30 Göztepe - Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)

    19 Ekim 2015 Pazartesi

    19.00 Giresunspor - Yeni Malatyaspor (Giresun Atatürk)

    ...

    9. HAFTA

    23 Ekim 2015 Cuma

    19.00 1461 Trabzon - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)

    19.00 Şanlıurfaspor - Balıkesirspor (Şanlıurfa Gap Arena)

    24 Ekim 2015 Cumartesi

    13.30 Kayseri Erciyesspor - Giresunspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

    15.30 Yeni Malatyaspor - Denizlispor (Malatya İnönü)

    15.30 Altınordu - Göztepe (İzmir Atatürk)

    18.30 Adana Demirspor - Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

    25 Ekim 2015 Pazar

    13.30 Boluspor - Alanyaspor (Bolu Atatürk)

    15.30 Karşıyaka - Elazığspor (İzmir Atatürk)

    18.30 Samsunspor - Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)

    ...

    10. Hafta

    28 Ekim 2015 Çarşamba

    17.30 Giresunspor - Altınordu (Giresun Atatürk)

    17.30 Denizlispor - Kayseri Erciyesspor (Denizli Atatürk)

    20.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

    29 Ekim 2015 Perşembe

    18.00 Alanyaspor - 1461 Trabzon (Alanya Oba Stadı)

    18.00 Balıkesirspor - Yeni Malatyaspor (Balıkesir Atatürk)

    21.00 Göztepe - Adana Demirspor (İzmir Atatürk)

    30 Ekim 2015 Cuma

    18.00 Elazığspor - Samsunspor (Elazığ Atatürk)

    18.00 Kardemir Karabükspor - Boluspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

    20.00 Adanaspor - Karşıyaka (5 Ocak Fatih Terim)

    31 Ekim - 1 Kasım - 2 Kasım

    26. Dönem Milletvekili Seçimleri Nedeniyle Maç Oynanmayacak

    ...

    11. Hafta

    6 Kasım 2015 Cuma

    19.00 Adana Demirspor - Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim)

    7 Kasım 2015 Cumartesi

    13.30 Boluspor - Elazığspor (Bolu Atatürk)

    15.30 Altınordu - Denizlispor (İzmir Atatürk)

    18.30 Samsunspor - Adanaspor (Samsun 19 Mayıs)

    18.30 Şanlıurfaspor - Yeni Malatyaspor (Şanlıurfa Gap Arena)

    8 Kasım 2015 Pazar

    13.30 1461 Trabzon - Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)

    15.30 Kayseri Erciyesspor - Balıkesirspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

    18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Alanyaspor (Kamil Ocak)

    18.30 Karşıyaka - Göztepe (İzmir Atatürk)

    Kaynak: Haber Kaynağı

    Yapılan yorumlardan Medya Trabzon sorumlu tutulamaz.

    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
  • Rodallega, Trabzonspor’da19 Ocak 2017 Perşembe 20:03
  • "Galatasaray Maçını Sabırsızlıkla Bekliyorum"19 Ocak 2017 Perşembe 19:48
  • Denizlispor, Bandırmaspor Maçına Odaklandı19 Ocak 2017 Perşembe 19:43
  • İlk Yarıda 2 Gol Vardı19 Ocak 2017 Perşembe 19:23
  • Samsunspor, Adana Demirspor’a Bileniyor19 Ocak 2017 Perşembe 18:53
  • Stancu İlk Antrenmanına Çıktı19 Ocak 2017 Perşembe 18:43
  • Kayserispor’da Transfer Müjdesi19 Ocak 2017 Perşembe 18:38
  • Gaziantepspor 3. Galibiyetini Aldı19 Ocak 2017 Perşembe 18:18
  • Aziz Yıldırım’a Bir Ceza Daha !19 Ocak 2017 Perşembe 17:33
  • Spor Bakanı Kulüp Başkanlarıyla Bir Araya Geldi19 Ocak 2017 Perşembe 17:23
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Medya Trabzon | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0462 321 10 75 | Faks : 0462 321 10 74 | Haber Yazılımı: CM Bilişim