• BIST 97.484
  • Altın 144,385
  • Dolar 3,5643
  • Euro 3,9997

    Kuralar Yarın Çekiliyor

    Kuralar Yarın Çekiliyor
    21.06.2015 16:28
    UEFA Şampiyonlar ile UEFA Avrupa Ligi'nde birinci ve ikinci ön eleme turlarının kura çekimi yarın yapılacak.

    UEFA Şampiyonlar ile UEFA Avrupa Ligi'nde birinci ve ikinci ön eleme turlarının kura çekimi yarın yapılacak.

    İsviçre'nin Nyon kentinde bulunan UEFA merkezinde yapılacak kura çekiminde, UEFA Şampiyonlar ile UEFA Avrupa Ligi'nde birinci ve ikinci ön eleme turlarının kuraları çekilecek. UEFA Şampiyonlar Ligi'nde birinci ve ikinci ön eleme turlarının eşleşmeleri TSİ 13.00'te, UEFA Avrupa Ligi'nin birinci ön eleme turu eşleşmeleri TSİ 14.00'te, ikinci ön eleme turu eşleşmeleri ise TSİ 15.30'da başlayacak kura çekimiyle belirlenecek.

    UEFA Avrupa Lig'inde 1. Ön Eleme Turu'na katılacak takımlar şöyle:

    "West Ham United, FC Sheriff, Rosenborg BK, IF Elfsborg, HNK Hajduk Split, Apollon Limassol FC, AC Omonia, SK Slovan Bratislava, AIK Solna, Neftçi PFK, WKS Slask Wroclaw, MSK Zilina, FC Aktobe, Ahead Eagles, FK Crvena zvezda, Debreceni VSC, Brondby IF, FC Shakhtyor Soligorsk, FC Dinamo Tiflis, PFC Litex Lovech, FK Vojvodina, FC Spartak Trnava, FH Hafnarfjördur, Aziz Johnstone FC, FK Zeljeznicar, Randers FC, Stromsgodset IF, KR Reykjavik, Jagiellonia Bialystok, FC Botoşani, NK Lokomotiva Zagreb, Shamrock Rovers FC, F91 Dudelange, İnter Bakı PİK, Linfield FC, PFC Beroe Stara Zagora, Valetta FC, FC Differdange 03, FK Rabotnicki, FC Torpedo Zhodino, Aberdeen FC, FC Dacia Chisinau, NK Koper, Aziz Patrick'in Athletic FC, Beitar Jerusalem FC, HSK Zrinjski, HB Torshavn, FK Buducnost Podgorica, Birkirkara, NK Domzale, FC Vaduz, FK Cukaricki, NK Celje, Ferencvarosi TC, Nomme Kalju FC, FC Flora Tallinn, FK Sutjeska, Skonto FC, Vikingur, KF Renova, Odd Grenland, FK Kukesi, Kabala FK, KF Shkendija, FC Kairat Almaty, FC Ordabasy Shymkent, MTK Budapest, Şirak FC, FK Mladost Podgorica, KF Laçi, Ulisses FC, FC Saxan, Glentoran FC, Vaasa, FC Dinamo Batumi, Tskhinvali, JK Sillamae Kalev, FC Lusitans, SJK Seinajoki, FC Lahti, Vikingur Reykjavik, FK Jelgava, FK Olimpic Sarajevo, NSI Runavik, UE Sant Julia, FK Atlantas Klaipeda, Glenavon FC, Cork City FC, University College Dublin AFC, FK Kruoja Pakruojis, SP La Fiorita, AUK Broughton FC, FK Partizani, FC Progres Niederkorn, FK Trakai, FK Spartaks Jürmala, Balzan FC, Bala Town FC, AC Juvenes / Dogana, Newtown AFC, Alaşkert FC, Üniversite Europa FC"

    UEFA Avrupa Lig'inde 2. Ön Eleme Turu'na katılacak takımlar şöyle:

    "Kobenhavn, Paok, Trabzonspor, Legia Warszawa, HNK Rijeka, FC Thun, FC Astra Giurgiu, FC Dinamo Minsk, FK Mlada Boleslav, R. Charleroi SC, IFK Göteborg, Wolfsburger AC, Hapoel Beer Sheva FC, Inverness Caledonian Thistle FC, PFC Cherno More Varna"

    Öte yandan UEFA Avrupa Lig'inde 1. Ön Eleme Turu'nu geçen 51 takım da 2. Ön Eleme Turu'nda yer alacak.

    Kaynak: Haber Kaynağı

    Yapılan yorumlardan Medya Trabzon sorumlu tutulamaz.

    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
  • Harry Kewell Türk İş Adamının Kulübünde23 Mayıs 2017 Salı 14:33
  • Ekrem Memnun Umutlu Konuştu23 Mayıs 2017 Salı 14:28
  • Play-off Maçlarının Hakemleri Belli Oldu23 Mayıs 2017 Salı 13:48
  • Rodallega’ya Uyarı Geliyor23 Mayıs 2017 Salı 13:48
  • 4. İslami Dayanışma Oyunlarına Türkiye Damga Vurdu23 Mayıs 2017 Salı 13:43
  • Uefa Avrupa Ligi Kupası Sahibini Buluyor23 Mayıs 2017 Salı 13:08
  • Konyaspor Taraftarına Çağrı Yaptı23 Mayıs 2017 Salı 12:58
  • Şenol Güneş’le İlgili Soru Kızdırdı23 Mayıs 2017 Salı 12:43
  • Basketbolda Play-off Heyecanı Başlıyor23 Mayıs 2017 Salı 12:23
  • İrfan Buz’la Devam23 Mayıs 2017 Salı 11:53
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Medya Trabzon | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0462 321 10 75 | Faks : 0462 321 10 74 | Haber Yazılımı: CM Bilişim