• BIST 107.359
  • Altın 151,681
  • Dolar 3,6702
  • Euro 4,3105

    Kupada Program Açıklandı

    Kupada Program Açıklandı
    29.12.2015 16:23
    Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta programı açıklandı.

    Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta programı açıklandı.

    Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak 3 ve 4. hafta maçlarının programını açıklandı. 9, 10 ve 11 Ocak'ta oynanacak 3. hafta ile 12, 13 ve 14 Ocak'ta oynanacak 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

    Ziraat Türkiye Kupası Grup 3. maçlar

    9 Ocak Cumartesi

    12.00 Nazilli Belediyespor - Gaziantepspor (Nazilli İlçe Stadı)

    13.00 Etimesgut Belediyespor - Kayserispor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

    14.00 İnegölspor - Torku Konyaspor (İnegöl İlçe Stadı)

    14.00 Akhisar Belediyespor - Kastamonuspor (Manisa 19 Mayıs)

    17.00 Bucaspor - Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca Stadı)

    18.45 Galatasaray - Karşıyaka (Türk Telekom Arena)

    20.45 Tabzonspor - Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)

    ...

    10 Ocak Pazar

    13.00 Sivas Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

    15.00 Medipol Başakşehir - Bandırmaspor (Başakşehir Fatih Terim)

    17.00 Çaykur Rizespor - Aydınspor 1923 (Yeni Rize Şehir)

    18.30 1461 Trabzon - Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

    19.00 Bursaspor - Boluspor

    20.45 Giresunspor - Fenerbahçe (Giresun Atatürk)

    ...

    11 Ocak Pazartesi

    13.30 Büyükçekmece Tepecik Spor - Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

    16.00 Şanlıurfaspor - Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa Gap Arena)

    19.30 Antalyaspor - Tuzlaspor (Akdeniz Üniversitesi)

    Ziraat Türkiye Kupası Grup 4. maçlar

    12 Ocak Salı

    12.00 Kastamonuspor 1966 - Akhisar Belediyespor (Gazi Stadı)

    13.45 Kayserispor - Etimesgut Belediyespor - (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

    15.30 Torku Konyaspor - İnegölspor (Büyükşehir Torku Arena)

    17.00 Gaziantepspor - Nazilli Beldiyespor (Kamil Ocak)

    19.00 Adanaspor - Trabzonspor (5 Ocak Fatih Terim)

    20.45 Karşıyaka - Galatasaray (İzmir Atatürk)

    ...

    13 Ocak Çarşamba

    12.00 Aydınspor 1923 - Çaykur Rizespor (Adnan Menderes)

    14.00 Bandırmaspor - Madipol Başakşehir (Bandırma 17 Eylül)

    16.30 Boluspor - Bursaspor (Bolu Atatürk)

    18.30 Fenerbahçe - Giresunspor (Ülker Stadyumu)

    20.30 Mersin İdmanyurdu - Bucaspor (Mersin Stadyumu)

    ...

    14 Ocak Perşembe

    12.00 Amed sportif Faaliyetler - Şanlıurfaspor (Seyrantepe Diski Spor Tesisleri)

    14.00 Tuzlaspor - Antalyaspor (Tuzla Belediye Sahası) (Seyircisiz)

    16.30 Kardemir Karabükspor - Sivas Beldiye Spor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

    18.30 Eskişehirspor - Büyükçekmece Tepecik Spor (Eskişehir Atatürk)

    20.30 Beşiktaş - 1461 Trabzon (Olimpiyat)

    Kaynak: Haber Kaynağı

    Yapılan yorumlardan Medya Trabzon sorumlu tutulamaz.

    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
    Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Medya Trabzon | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0462 321 10 75 | Faks : 0462 321 10 74 | Haber Yazılımı: CM Bilişim