• BIST 106.843
  • Altın 142,689
  • Dolar 3,5367
  • Euro 4,1209

    Kupada Maç Tarihi ve Saati Belli Oldu

    Kupada Maç Tarihi ve Saati Belli Oldu
    10.09.2016 10:48
    Ziraat Türkiye Kupasında 2. tur eleme müsabakaları için çekilen kuraların ardından maçların programı da belli oldu.

    Buna göre Trabzonspor 2. Eleme turundaki rakibi Serhat Ardahanspor ile 21 Eylül Çarşamba günü saat 19.00'da Hüseyin Avni Aker stadında karşı karşıya gelecek. Trabzon takımlarından Ofspor, Kardemir Karabükspor ile 20 Eylül Salı günü saat 12.30'da Of ilçe stadında, Yomraspor, İstanbulspor ile 21 Eylül Çarşamba günü saat 14:00'de Yomra ilçe stadında ve Düzyurtspor ile 1461 Trabzon ise 21 Eylül Çarşamba günü Ahmet Suat Özyazıcı stadında saat 14:00'de karşı karşıya gelecek.

    Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 20, 21 ve 22 Eylül tarihlerinde oynanacak 2. eleme turu maçlarının programı şöyle:

    20 Eylül Salı:

    12.30 Ofspor-Kardemir Karabükspor (Of İlçe)

    15.00 Orhangazispor-Kayserispor (Orhangazi İlçe)

    16.30 Elazığspor-Sarayönü Belediyespor (Elazığ Atatürk)

    18.30 Afjet Afyonspor-Karşıyaka (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

    21.00 Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor (Alanya Oba)

    21 Eylül Çarşamba:

    12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor (Erzincan 13 Şubat)

    13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Cizre İlçe)

    14.00 Dersimspor-Eskişehirspor (Tunceli Atatürk)

    14.00 Yomraspor-İstanbulspor (Yomra İlçe)

    14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon (Ahmet Suat Özyazıcı)

    14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

    14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

    14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Saha)

    14.00 Hatayspor-Balıkesirspor (Antakya Atatürk)

    14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor (Kırıkhan İlçe)

    14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor (Elazığ Atatürk)

    14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor (Mümin Özkasap Spor Tesisi)

    14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908 (Aktepe)

    14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor (Kastamonu Gazi)

    14.30 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor (Kemal Kaynaş)

    14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Devrek İlçe)

    14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor (OSTİM)

    15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor (Alparslan Türkeş)

    15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (12 Şubat)

    15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu (Konya Büyükşehir Belediyespor)

    15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

    15.00 Darıca Gençlerbirliği-Ankaragücü (Darıca İlçe)

    15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Pendik)

    15.00 Silivrispor-Ümraniyespor (Silivri)

    15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor (İnegöl İlçe)

    15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş)

    15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

    15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor (Vefa)

    15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor (Nazilli İlçe)

    15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa (Bandırma 17 Eylül)

    15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik (Bolu Atatürk)

    16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor (Malatya İnönü)

    16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor (Samsun 19 Mayıs)

    19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

    19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor (Hüseyin Avni Aker)

    21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

    22 Eylül Perşembe:

    12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor (Eyüp)

    14.00 Bayrampaşa-Bursaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

    14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor (OSTİM)

    15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu (Kızılcabölük Semt Sahası)

    16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003 (Denizli Atatürk)

    16.30 Sivasspor-Tire 1922 (Yeni 4 Eylül)

    19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor (Kamil Ocak)

    21.30 Göztepe-Kütahyaspor (İzmir Atatürk)

    Yapılan yorumlardan Medya Trabzon sorumlu tutulamaz.

    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
  • Trabzonspor Transferden Vazgeçmedi!23 Temmuz 2017 Pazar 11:01
  • N'Doye Mi Rodallega Mı?23 Temmuz 2017 Pazar 10:41
  • Trabzonspor İmza İçin Çin'e Gidiyor23 Temmuz 2017 Pazar 10:38
  • Trabzonspor Yeni Yıldızını Hazırlıyor23 Temmuz 2017 Pazar 10:26
  • Savunma Bakanından Mesaj Var!23 Temmuz 2017 Pazar 10:25
  • Ersun Yanal'dan Onur Kıvrak Yorumu23 Temmuz 2017 Pazar 10:24
  • Trabzonspor'da Komando Eğitimi23 Temmuz 2017 Pazar 10:22
  • Trabzonspor'da yeni transfer Onazi!23 Temmuz 2017 Pazar 01:27
  • Trabzonspor Yine Tekledi22 Temmuz 2017 Cumartesi 22:13
  • Trabzonspor Yönetimi Değişti!22 Temmuz 2017 Cumartesi 22:03
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Medya Trabzon | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0462 321 10 75 | Faks : 0462 321 10 74 | Haber Yazılımı: CM Bilişim