• BIST 89.975
  • Altın 145,916
  • Dolar 3,6186
  • Euro 3,9294

    İşte Ak Parti’nin Tam Listesi

    İşte Ak Parti’nin Tam Listesi
    18.09.2015 17:14
    Cemil Çiçek ve Ali Babacan Ankara'dan aday gösterildi. Ahmet Davutoğlu, Konya'dan; Beşir Atalay, Van'dan; Mehdi Eker, Ali Sarıkaya ve İsmail Kahraman, İstanbul'dan;...

    AK Parti, için aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na sundu.

    Cemil Çiçek ve Ali Babacan Ankara'dan aday gösterildi. Ahmet Davutoğlu, Konya'dan; Beşir Atalay, Van'dan; Mehdi Eker, Ali Sarıkaya ve İsmail Kahraman, İstanbul'dan; Cevdet Yılmaz, Bingöl'den; Galip Ensarioğlu, Diyarbakır'dan; Yalçın Akdoğan, Ertan Aydın ve Tuğrul Türkeş, Ankara'dan; Taha Özhan, Malatya'dan; Ali Sarıkaya İstanbul'dan, Faruk Çelik Şanlıurfa'dan; Efkan Ala, Bursa'dan; Ömer Çelik, Adana'dan; Binali Yıldırım, İzmir'den; Recep Akdağ, Erzurum'dan; Mehmet Şimşek Gaziantep'ten aday oldu.

    İŞTE TAM LİSTE

    ADANA 1 ÖMER ÇELİK

    ADANA 2 NECDET ÜNÜVAR

    ADANA 3 FATMA GÜLDEMET SARI

    ADANA 4 TALİP KÜÇÜKCAN

    ADANA 5 MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ

    ADANA 6 TAMER DAĞLI

    ADANA 7 MEHMET SAĞLAM

    ADANA 8 AHMET ZENBİLCİ

    ADANA 9 MÜBERRA KARA

    ADANA 10 HASAN HÜSEYİN KUŞCU

    ADANA 11 HASAN BERZAN TOPRAK

    ADANA 12 ZEKERİYE YILDIZOĞLU

    ADANA 13 MEHMET AKİF DOSTBİL

    ADANA 14 İBRAHİM DÖLEK

    ADIYAMAN 1 AHMET AYDIN

    ADIYAMAN 2 ADNAN BOYNUKARA

    ADIYAMAN 3 İBRAHİM HALİL FIRAT

    ADIYAMAN 4 SALİH FIRAT

    ADIYAMAN 5 YAKUP TAŞ

    AFYONKARAHİSAR 1 VEYSEL EROĞLU

    AFYONKARAHİSAR 2 ALİ ÖZKAYA

    AFYONKARAHİSAR 3 HATİCE DUDU ÖZKAL

    AFYONKARAHİSAR 4 MEHMET KOCA

    AFYONKARAHİSAR 5 CENGİZ SAĞLAM

    AĞRI 1 CESİM GÖKÇE

    AĞRI 2 İSMAİL OĞUR

    AĞRI 3 ERHAN TENEKECİ

    AĞRI 4 ZEYNEL ABİDİN ÇAKIR

    AMASYA 1 MEHMET NACİ BOSTANCI

    AMASYA 2 HALUK İPEK

    AMASYA 3 AVNİ ERDEMİR

    ANKARA -1 1ALİ BABACAN

    ANKARA -1 2 YALÇIN AKDOĞAN

    ANKARA -1 3 AHMET GÜNDOĞDU

    ANKARA -1 4ALİ İHSAN ARSLAN

    ANKARA -1 5 JÜLİDE SARIEROĞLU

    ANKARA -1 6 MURAT ALPARSLAN

    ANKARA -1 7 ERTAN AYDIN

    ANKARA -1 8 FATİH ŞAHİN

    ANKARA -1 9 TÜLAY SELAMOĞLU

    ANKARA -1 10 BARIŞ AYDIN

    ANKARA -1 11 ERCAN KINACI

    ANKARA -1 12 FAHRİ USTA

    ANKARA -1 13 DEVLET ŞANKAZAN

    ANKARA -1 14 MEHTAP TORUNTAY

    ANKARA -1 15 HÜSEYİN ULUSAL

    ANKARA -1 16 HAYRİ ÇAĞIR

    ANKARA -1 17 EMİRE BALKAN

    ANKARA -1 18 MEHMET ALİ CANLI

    ANKARA-2 1 CEMİL ÇİÇEK

    ANKARA-2 2 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ

    ANKARA-2 3 EMRULLAH İŞLER

    ANKARA-2 4 AHMET İYİMAYA

    ANKARA-2 5 LÜTFİYE SELVA ÇAM

    ANKARA-2 6 VEDAT BİLGİN 1/10

    ANKARA-2 7 AYDIN ÜNAL

    ANKARA-2 8 NEVZAT CEYLAN

    ANKARA-2 9 AYHAN YILMAZ

    ANKARA-2 10 MAHMUT SAMİ MALLI

    ANKARA-2 11 AHMET BABA

    ANKARA-2 12 MURAT YILDIRIM

    ANKARA-2 13 NESLİHAN CENK

    ANKARA-2 14 MEHMET AKİF KALAYCI

    ANTALYA 1 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

    ANTALYA 2 MUSTAFA KÖSE

    ANTALYA 3 HÜSEYİN SAMANİ

    ANTALYA 4 GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ

    ANTALYA 5 SENA NUR ÇELİK

    ANTALYA 6 İBRAHİM AYDIN

    ANTALYA 7 ATAY USLU

    ANTALYA 8 İBRAHİM TÜRKİŞ

    ANTALYA 9 IŞILAY IŞILDAR CAN

    ANTALYA 10 HAKKI BEŞKAZALI

    ANTALYA 11 ERCAN MEKTEPLİOĞLU

    ANTALYA 12 İZZET YILMAZ

    ANTALYA 13 MURTAZA TAMYÜREK

    ANTALYA 14 MUSTAFA AKDENİZ

    ARTVİN 1İSRAFİL KIŞLA

    ARTVİN 2 HAYRETTİN GÜLBİN

    AYDIN 1 MEHMET ERDEM

    AYDIN 2 ABDURRAHMAN ÖZ

    AYDIN 3 MUSTAFA SAVAŞ

    AYDIN 4 ERSİN ESENLİK

    AYDIN 5 METİN YAVUZ

    AYDIN 6 HİLMİ YILDIRIM

    AYDIN 7 HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER

    BALIKESİR 1 MAHMUT POYRAZLI

    BALIKESİR 2 SEMA KIRCI

    BALIKESİR 3ALİ AYDINLIOĞLU

    BALIKESİR 4 KASIM BOSTAN

    BALIKESİR 5 MUSTAFA CANBEY

    BALIKESİR 6EMİN MEHMET KARATAN

    BALIKESİR 7 HASAN DEMİRASLAN

    BALIKESİR 8 HASAN ŞAFAK

    BİLECİK 1 HALİL ELDEMİR

    BİLECİK 2 RAMAZAN KURTULMUŞ

    BİNGÖL 1 CEVDET YILMAZ

    BİNGÖL 2 ENVER FEHMİOĞLU

    BİNGÖL 3 YUSUF COŞKUN

    BİTLİS 1 VEDAT DEMİRÖZ

    BİTLİS 2 MEHMET ZEKİ PEKER

    BİTLİS 3 AHMET ÇELİK

    BOLU 1 ALİ ERCOŞKUN

    BOLU 2 FEHMİ KÜPÇÜ

    BOLU 3 FATİH METİN

    BURDUR 1 BAYRAM ÖZÇELİK

    BURDUR 2 REŞAT PETEK

    BURDUR 3 KAMİL ÖZCAN

    BURSA 1 MEHMET MÜEZZİNOĞLU

    BURSA 2 EFKAN ALA

    BURSA 3 EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ 2/10

    BURSA 4 CEMALETTİN KANİ TORUN

    BURSA 5 HÜSEYİN ŞAHİN

    BURSA 6 İSMAİL AYDIN

    BURSA 7 ZEKERİYA BİRKAN

    BURSA 8 HAKAN ÇAVUŞOĞLU

    BURSA 9 BENNUR KARABURUN

    BURSA 10 MUHAMMET MÜFİT AYDIN

    BURSA 11 OSMAN MESTEN

    BURSA 12 MUSTAFA ESGİN

    BURSA 13 AHMET KILIÇ

    BURSA 14 CENNET CANKILIÇ

    BURSA 15 HARUN AKIN

    BURSA 16 BÜLENT BÜKE

    BURSA 17 MURAT ÇAKIR

    BURSA 18 DİNÇER AKYEL

    ÇANAKKALE 1 BÜLENT TURAN

    ÇANAKKALE 2 AYHAN GİDER

    ÇANAKKALE 3 JÜLİDE İSKENDEROĞLU

    ÇANAKKALE 4 MEHMET ÖZKURNAZ

    ÇANKIRI 1 MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU

    ÇANKIRI 2 HÜSEYİN FİLİZ

    ÇORUM 1 SALİM USLU

    ÇORUM 2 AHMET SAMİ CEYLAN

    ÇORUM 3 LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT

    ÇORUM 4 BEKİR HORUZ

    DENİZLİ 1 NİHAT ZEYBEKCİ

    DENİZLİ 2 SEMA RAMAZANOĞLU

    DENİZLİ 3 ŞAHİN TİN

    DENİZLİ 4 CAHİT ÖZKAN

    DENİZLİ 5 OSMAN YÜCELİŞ

    DENİZLİ 6 EMİN OKKAYA

    DENİZLİ 7 MUHAMMED BEKİR EGE

    DİYARBAKIR 1 MEHMET GALİP ENSARİOĞLU

    DİYARBAKIR 2 EBUBEKİR BAL

    DİYARBAKIR 3 YUNUS MEMİŞ

    DİYARBAKIR 4 BERAN ÇELİK

    DİYARBAKIR 5 TAHSİN ARSLAN

    DİYARBAKIR 6 NETİCE ARSLAN

    DİYARBAKIR 7 ŞAFAK YONTÜRK

    DİYARBAKIR 8 ALAATTİN PARLAK

    DİYARBAKIR 9 MEHMET FATİH KAYHAN

    DİYARBAKIR 10 AZİZ ALPER BİTEN

    DİYARBAKIR 11 NEŞET ÖZDEN

    EDİRNE 1 RAFET SEZEN

    EDİRNE 2 MUSTAFA MERCAN

    EDİRNE 3 FAHRETTİN SAVCI

    ELAZIĞ 1 TAHİR ÖZTÜRK

    ELAZIĞ 2 METİN BULUT

    ELAZIĞ 3 ÖMER SERDAR

    ELAZIĞ 4 EJDER AÇIKKAPI

    ERZİNCAN 1 SEBAHATTİN KARAKELLE

    ERZİNCAN 2 SERKAN BAYRAM

    ERZURUM 1 RECEP AKDAĞ

    ERZURUM 2 MUSTAFA ILICALI

    ERZURUM 3 ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU

    ERZURUM 4 İBRAHİM AYDEMİR 3/10

    ERZURUM 5 ORHAN DELİGÖZ

    ERZURUM 6 AHMET YAPTIRMIŞ

    ESKİŞEHİR 1 NABİ AVCI

    ESKİŞEHİR 2 HARUN KARACAN

    ESKİŞEHİR 3EMİNE NUR GÜNAY

    ESKİŞEHİR 4 YETKİN TETİK

    ESKİŞEHİR 5ALİ DEMİREL

    ESKİŞEHİR 6 YILMAZ ALTIN

    GAZİANTEP 1 MEHMET ŞİMŞEK

    GAZİANTEP 2 ABDULHAMİT GÜL

    GAZİANTEP 3 AHMET UZER

    GAZİANTEP 4 ŞAMİL TAYYAR

    GAZİANTEP 5 CANAN CANDEMİR ÇELİK

    GAZİANTEP 6 ABDULLAH NEJAT KOÇER

    GAZİANTEP 7 ABDULKADİR YÜKSEL

    GAZİANTEP 8 MEHMET ERDOĞAN

    GAZİANTEP 9 ALİ ŞAHİN

    GAZİANTEP 10 FİKRET MURAT TURAL

    GAZİANTEP 11 MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER

    GAZİANTEP 12 SELAMİ YETKİNŞEKERCİ

    GİRESUN 1 NURETTİN CANİKLİ

    GİRESUN 2 CEMAL ÖZTÜRK

    GİRESUN 3 SABRİ ÖZTÜRK

    GİRESUN 4 ADEM TATLI

    GÜMÜŞHANE 1 HACI OSMAN AKGÜL

    GÜMÜŞHANE 2 CİHAN PEKTAŞ

    HAKKARİ 1 AHMET BUDAK

    HAKKARİ 2 EMRULLAH GÜR

    HAKKARİ 3 ABDULMECİT TARHAN

    HATAY 1 ADEM YEŞİLDAL

    HATAY 2 ORHAN KARASAYAR

    HATAY 3 MEHMET ÖNTÜRK

    HATAY 4 FEVZİ ŞANVERDİ

    HATAY 5 HACI BAYRAM TÜRKOĞLU

    HATAY 6 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ

    HATAY 7 İBRAHİM NACİ YAPAR

    HATAY 8 MEHMET HACIOĞLU

    HATAY 9 CANAN KAHRAMAN

    HATAY 10 AHMET DEMİRTAŞ

    ISPARTA 1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ

    ISPARTA 2 SAİT YÜCE

    ISPARTA 3 HAYDAR KEMAL KURT

    ISPARTA 4 GÜLSÜM TUNÇBİLEK

    MERSİN 1 LÜTFİ ELVAN

    MERSİN 2 YILMAZ TEZCAN

    MERSİN 3ALİ CUMHUR TAŞKIN

    MERSİN 4 HACI ÖZKAN

    MERSİN 5 ZEYNEP GÜL YILMAZ

    MERSİN 6 ALPASLAN GÜRGENÇ

    MERSİN 7 HALİT ÇORTUL

    MERSİN 8 TANER BOZ

    MERSİN 9 NAFİZ DENİZ

    MERSİN 10 KORAL PARÇA

    MERSİN 11 ADEM ALİ KESKİN

    İSTANBUL-1 1İSMAİL KAHRAMAN

    İSTANBUL-1 2 MUSTAFA ATAŞ 4/10

    İSTANBUL-1 3MİHRİMAH BELMA SATIR

    İSTANBUL-1 4 EROL KAYA

    İSTANBUL-1 5 AHMET BERAT ÇONKAR

    İSTANBUL-1 6 BERAT ALBAYRAK

    İSTANBUL-1 7İSMET UÇMA

    İSTANBUL-1 8 METİN KÜLÜNK

    İSTANBUL-1 9 RAVZA KAVAKCI KAN

    İSTANBUL-1 10 AZMİ EKİNCİ

    İSTANBUL-1 11 OSMAN BOYRAZ

    İSTANBUL-1 12 HASAN TURAN

    İSTANBUL-1 13 HASAN SERT

    İSTANBUL-1 14 MEHMET ALİ PULCU

    İSTANBUL-1 15 HURŞİT YILDIRIM

    İSTANBUL-1 16 HULUSİ ŞENTÜRK

    İSTANBUL-1 17 ORHAN BİRDAL

    İSTANBUL-1 18 ŞEBNEM KOCAKELÇİ

    İSTANBUL-1 19 HAKKI ŞANLI

    İSTANBUL-1 20 ERDAL YILMAZ

    İSTANBUL-1 21 AYŞE KARTAL

    İSTANBUL-1 22 MUSTAFA DEMİRAL

    İSTANBUL-1 23 MUSTAFA ÖZMEN

    İSTANBUL-1 24 HACER AKTÜRK

    İSTANBUL-1 25 ALİM ERDEMİR

    İSTANBUL-1 26 COŞKUN KOÇ

    İSTANBUL-1 27 HASAN EKMEN

    İSTANBUL-1 28 AYSER SOY

    İSTANBUL-1 29 MUHAMMET ALİ KUMRU

    İSTANBUL-1 30 MEHMET HÜSREV

    İSTANBUL-1 31 RAMAZAN BULUM

    İSTANBUL-2 1 HAYATİ YAZICI

    İSTANBUL-2 2 VOLKAN BOZKIR

    İSTANBUL-2 3 BURHAN KUZU

    İSTANBUL-2 4AYŞE NUR BAHÇEKAPILI

    İSTANBUL-2 5 FATMA BETÜL SAYAN KAYA

    İSTANBUL-2 6 EKREM ERDEM

    İSTANBUL-2 7AZİZ BABUŞCU

    İSTANBUL-2 8 DURMUŞ ALİ SARIKAYA

    İSTANBUL-2 9ŞİRİN ÜNAL

    İSTANBUL-2 10 FATMA BENLİ

    İSTANBUL-2 11 HÜSEYİN BÜRGE

    İSTANBUL-2 12 HAYDAR ALİ YILDIZ

    İSTANBUL-2 13 AHMET HAMDİ ÇAMLI

    İSTANBUL-2 14 MARKAR ESEYAN

    İSTANBUL-2 15 OKTAY SARAL

    İSTANBUL-2 16 CEMAL VANLIOĞLU

    İSTANBUL-2 17 AYŞEGÜL ESRA ATİK

    İSTANBUL-2 18 PERİHAN TOĞAY

    İSTANBUL-2 19 EROL ADAYILMAZ

    İSTANBUL-2 20 YAVUZ DEĞİRMENCİ

    İSTANBUL-2 21 GÜLVER ERDEM

    İSTANBUL-2 22 MEHMET AKİF KÖSE

    İSTANBUL-2 23 ÖMER FARUK AYDEMİR

    İSTANBUL-2 24 BUĞRA BABUR

    İSTANBUL-2 25 MAHMUT BAYAT

    İSTANBUL-2 26 EMRE ETE

    İSTANBUL-3 1 MEHMET MEHDİ EKER 5/10

    İSTANBUL-3 2 MUSTAFA ŞENTOP

    İSTANBUL-3 3 MEHMET DOĞAN KUBAT

    İSTANBUL-3 4 SERAP YAŞAR

    İSTANBUL-3 5 FEYZULLAH KIYIKLIK

    İSTANBUL-3 6 MEHMET MUŞ

    İSTANBUL-3 7 NUREDDİN NEBATİ

    İSTANBUL-3 8 MEHMET METİNER

    İSTANBUL-3 9 HARUN KARACA

    İSTANBUL-3 10 TÜLAY KAYNARCA

    İSTANBUL-3 11 MUSTAFA YENEROĞLU

    İSTANBUL-3 12 ERKAN KANDEMİR

    İSTANBUL-3 13 HALİS DALKILIÇ

    İSTANBUL-3 14 MÜRTEZA ZENGİN

    İSTANBUL-3 15 YILDIZ SEFERİNOĞLU

    İSTANBUL-3 16 ABDULLAH BAŞCI

    İSTANBUL-3 17 YUNUS ERGÜNE

    İSTANBUL-3 18 TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE

    İSTANBUL-3 19 AHMET AYDIN

    İSTANBUL-3 20 HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK

    İSTANBUL-3 21 ABDULLAH SADIKSOY

    İSTANBUL-3 22 MÜZEMMİL HEVADPAL

    İSTANBUL-3 23 RESUL KURT

    İSTANBUL-3 24 YEŞİL AYTULUM TURUT

    İSTANBUL-3 25 ZEKİYE ÇAPAN

    İSTANBUL-3 26 MURAT ÇELİK

    İSTANBUL-3 27 MEMET EMİN ERTEKİN

    İSTANBUL-3 28 HASENE ÇAPAR

    İSTANBUL-3 29 HAŞİM TAŞKIRAN

    İSTANBUL-3 30 YASİN ZÜLBAHAROĞLU

    İSTANBUL-3 31 HÜSEYİN KOYUNCU

    İZMİR-1 1BİNALİ YILDIRIM

    İZMİR-1 2 MAHMUT ATİLLA KAYA

    İZMİR-1 3 HÜSEYİN KOCABIYIK

    İZMİR-1 4 NECİP KALKAN

    İZMİR-1 5 CEMAL BEKLE

    İZMİR-1 6AYŞE ENGÜR

    İZMİR-1 7 FEVZİ BAYRAM

    İZMİR-1 8 MAKSUT KARAOSMAN

    İZMİR-1 9 MEHMET İLKBAHAR

    İZMİR-1 10 GÜRBÜZ AKBULUT

    İZMİR-1 11 ZERRİN KARA

    İZMİR-1 12 AHMET EROĞLU

    İZMİR-1 13 ENES UZUNLAR

    İZMİR-2 1 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR

    İZMİR-2 2 MUSTAFA İBRAHİM TURHAN

    İZMİR-2 3 HAMZA DAĞ

    İZMİR-2 4 KEREM ALİ SÜREKLİ

    İZMİR-2 5 NESRİN ULEMA

    İZMİR-2 6 TANSU KAYA

    İZMİR-2 7BİLAL KIRKPINAR

    İZMİR-2 8ALİ SEDAT ŞENBAŞ

    İZMİR-2 9 MELTEM ERGİN

    İZMİR-2 10 VEYSEL GÜLDOĞAN

    İZMİR-2 11 EMİN SEFA KAYACAN

    İZMİR-2 12 HALE YILDIZ

    İZMİR-2 13 CEMAL BAHÇIVAN 6/10

    KARS 1 AHMET ARSLAN

    KARS 2 YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY

    KARS 3 SUAT ÖGEL

    KASTAMONU 1 HAKKI KÖYLÜ

    KASTAMONU 2 METİN ÇELİK

    KASTAMONU 3 MURAT DEMİR

    KAYSERİ 1 MEHMET ÖZHASEKİ

    KAYSERİ 2 TANER YILDIZ

    KAYSERİ 3 MUSTAFA ELİTAŞ

    KAYSERİ 4 İSMAİL TAMER

    KAYSERİ 5 HÜLYA NERGİS

    KAYSERİ 6 İSMAİL EMRAH KARAYEL

    KAYSERİ 7 SAMİ DEDEOĞLU

    KAYSERİ 8 AVŞAR ASLAN

    KAYSERİ 9 KADİR CAN GÖKALP

    KIRKLARELİ 1 SELAHATTİN MİNSOLMAZ

    KIRKLARELİ 2 TURHAN ALTINTEL

    KIRKLARELİ 3 AYTAÇ AKSOY

    KIRŞEHİR 1 SALİH ÇETİNKAYA

    KIRŞEHİR 2MİKAİL ARSLAN

    KOCAELİ 1 FİKRİ IŞIK

    KOCAELİ 2 RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU

    KOCAELİ 3 ZEKİ AYGÜN

    KOCAELİ 4 İLYAS ŞEKER

    KOCAELİ 5 MEHMET AKİF YILMAZ

    KOCAELİ 6 SAMİ ÇAKIR

    KOCAELİ 7 CEMİL YAMAN

    KOCAELİ 8 AYŞE MÜGE OLŞEN

    KOCAELİ 9 HALİT ÇOKAN

    KOCAELİ 10 ERKAN AKSOY

    KOCAELİ 11 ŞENER İNCE

    KONYA 1 AHMET DAVUTOĞLU

    KONYA 2 MUSTAFA BALOĞLU

    KONYA 3 HÜSNÜYE ERDOĞAN

    KONYA 4 AHMET SORGUN

    KONYA 5 ZİYA ALTUNYALDIZ

    KONYA 6 MUHAMMET UĞUR KALELİ

    KONYA 7 LEYLA ŞAHİN USTA

    KONYA 8 MEHMET BABAOĞLU

    KONYA 9 ABDULLAH AĞRALI

    KONYA 10 HALİL ETYEMEZ

    KONYA 11 HACI AHMET ÖZDEMİR

    KONYA 12 ÖMER ÜNAL

    KONYA 13 MUSTAFA EFE

    KONYA 14 AHMET ÖZDOĞAN

    KÜTAHYA 1 MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI

    KÜTAHYA 2 VURAL KAVUNCU

    KÜTAHYA 3 İSHAK GAZEL

    KÜTAHYA 4 AHMET TAN

    MALATYA 1 ÖZNUR ÇALIK

    MALATYA 2 TAHA ÖZHAN

    MALATYA 3 MUSTAFA ŞAHİN

    MALATYA 4 NURETTİN YAŞAR

    MALATYA 5 BÜLENT TÜFENKCİ

    MALATYA 6 UFUK ÖNALAN

    MANİSA 1 SELÇUK ÖZDAĞ 7/10

    MANİSA 2 RECAİ BERBER

    MANİSA 3 UĞUR AYDEMİR

    MANİSA 4 MURAT BAYBATUR

    MANİSA 5 İSMAİL BİLEN

    MANİSA 6 GÜZİDE İÇEN KASAP

    MANİSA 7 ERGÜN KARAOĞLU

    MANİSA 8 OZAN ERDEM

    MANİSA 9 NEVZAT BÜKÜM

    KAHRAMANMARAŞ 1 MAHİR ÜNAL

    KAHRAMANMARAŞ 2 VEYSİ KAYNAK

    KAHRAMANMARAŞ 3 NURSEL REYHANLIOĞLU

    KAHRAMANMARAŞ 4 CELALETTİN GÜVENÇ

    KAHRAMANMARAŞ 5 MEHMET UĞUR DİLİPAK

    KAHRAMANMARAŞ 6 MEHMET İLKER ÇİTİL

    KAHRAMANMARAŞ 7 İMRAN KILIÇ

    KAHRAMANMARAŞ 8 OĞUZKAN GÜZEL

    MARDİN 1 ORHAN MİROĞLU

    MARDİN 2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ

    MARDİN 3 SÜLEYMAN ÇELİK

    MARDİN 4 ABDULLAH ERİN

    MARDİN 5 VEYSİ KAYA

    MARDİN 6 AHMET KAYA

    MUĞLA 1 HASAN ÖZYER

    MUĞLA 2 NİHAT ÖZTÜRK

    MUĞLA 3 ELVAN GÖÇER

    MUĞLA 4 MUHİTTİN KAYABAŞI

    MUĞLA 5 MEHMET TİRE

    MUĞLA 6 İSMAİL

    MUŞ 1 MEHMET EMİN ŞİMŞEK

    MUŞ 2 ABDULSELAM ER

    MUŞ 3 MEDENİ ÇAĞLAR

    NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AÇIKGÖZ

    NEVŞEHİR 2 MURAT GÖKTÜRK

    NEVŞEHİR 3 EBUBEKİR GİZLİGİDER

    NİĞDE 1 ALPASLAN KAVAKLIOĞLU

    NİĞDE 2 ERDOĞAN ÖZEGEN

    NİĞDE 3 YAŞAR ATAÇ

    ORDU 1 NUMAN KURTULMUŞ

    ORDU 2 OKTAY ÇANAK

    ORDU 3 METİN GÜNDOĞDU

    ORDU 4 ERGÜN TAŞCI

    ORDU 5 MEHMET KARA

    RİZE 1 HASAN KARAL

    RİZE 2 HİKMET AYAR

    RİZE 3 OSMAN AŞKIN BAK

    SAKARYA 1 AYHAN SEFER ÜSTÜN

    SAKARYA 2 ŞABAN DİŞLİ

    SAKARYA 3 MUSTAFA İSEN

    SAKARYA 4 ALİ İHSAN YAVUZ

    SAKARYA 5 RECEP UNCUOĞLU

    SAKARYA 6 NURAY SAĞIROĞLU

    SAKARYA 7 RECEP HACIEYÜPOĞLU

    SAMSUN 1 AKİF ÇAĞATAY KILIÇ

    SAMSUN 2 ÇİĞDEM KARAASLAN

    SAMSUN 3 AHMET DEMİRCAN

    SAMSUN 4 FUAT KÖKTAŞ 8/10

    SAMSUN 5 HASAN BASRİ KURT

    SAMSUN 6 ORHAN KIRCALI

    SAMSUN 7 YILMAZ HOCAOĞLU

    SAMSUN 8 HÜSEYİN AVNİ ÇATAL

    SAMSUN 9 ADEM TUNCER

    SİİRT 1 YASİN AKTAY

    SİİRT 2 FEYZİ SEVGİLİ

    SİİRT 3 LOKMAN ÖZCAN

    SİNOP 1 NAZIM MAVİŞ

    SİNOP 2 CENGİZ TOKMAK

    SİVAS 1 İSMET YILMAZ

    SİVAS 2 HİLMİ BİLGİN

    SİVAS 3 SELİM DURSUN

    SİVAS 4 MEHMET HABİB SOLUK

    SİVAS 5 HAKAN AKKAŞ

    TEKİRDAĞ 1 MUSTAFA YEL

    TEKİRDAĞ 2 AYŞE DOĞAN

    TEKİRDAĞ 3 METİN AKGÜN

    TEKİRDAĞ 4 ALİ GÜMÜŞ

    TEKİRDAĞ 5 ÖMER KARADENİZ

    TEKİRDAĞ 6 ADNAN ARGAN

    TOKAT 1 COŞKUN ÇAKIR

    TOKAT 2 ZEYİD ASLAN

    TOKAT 3 CELİL GÖÇER

    TOKAT 4 YUSUF BEYAZIT

    TOKAT 5 MUSTAFA ARSLAN

    TRABZON 1 SÜLEYMAN SOYLU

    TRABZON 2 MUHAMMET BALTA

    TRABZON 3 AYŞE SULA KÖSEOĞLU

    TRABZON 4 ADNAN GÜNNAR

    TRABZON 5 SALİH CORA

    TRABZON 6 ERGİN AYDIN

    TUNCELİ 1 METİN LEVENT YILDIZ

    TUNCELİ 2 ALİ ULVİ SEYREK

    ŞANLIURFA 1 FARUK ÇELİK

    ŞANLIURFA 2 MEHMET KASIM GÜLPINAR

    ŞANLIURFA 3 HALİL ÖZCAN

    ŞANLIURFA 4 AHMET EŞREF FAKIBABA

    ŞANLIURFA 5 MEHMET ALİ CEVHERİ

    ŞANLIURFA 6 MEHMET AKYÜREK

    ŞANLIURFA 7 İBRAHİM HALİL YILDIZ

    ŞANLIURFA 8 MAHMUT KAÇAR

    ŞANLIURFA 9 KEMALETTİN YILMAZTEKİN

    ŞANLIURFA 10 ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN

    ŞANLIURFA 11 MEHMET FATİH AKSOY

    ŞANLIURFA 12 MEHMET ARKAN

    UŞAK 1 MEHMET ALTAY

    UŞAK 2 ALİM TUNÇ

    UŞAK 3 HÜSEYİN KESKİN

    VAN 1 BEŞİR ATALAY

    VAN 2 BURHAN KAYATÜRK

    VAN 3 VAHDETTİN İNCE

    VAN 4 FATİH ÇİFTCİ

    VAN 5 KAYHAN TÜRKMENOĞLU

    VAN 6 EBUBEKİR KAÇMAZ

    VAN 7 FARUK ALPASLAN 9/10

    VAN 8 FERMAN YILDIRIM

    YOZGAT 1 BEKİR BOZDAĞ

    YOZGAT 2 ABDULKADİR AKGÜL

    YOZGAT 3 ERTUĞRUL SOYSAL

    YOZGAT 4 YUSUF BAŞER

    ZONGULDAK 1 HÜSEYİN ÖZBAKIR

    ZONGULDAK 2 FARUK ÇATUROĞLU

    ZONGULDAK 3 ÖZCAN ULUPINAR

    ZONGULDAK 4 AKIN KAYMAK

    ZONGULDAK 5 AYTEKİN KAZANCI

    AKSARAY 1 İLKNUR İNCEÖZ

    AKSARAY 2 CENGİZ AYDOĞDU

    AKSARAY 3 MUSTAFA SERDENGEÇTİ

    BAYBURT 1 NACİ AĞBAL

    BAYBURT 2 ŞAHAP KAVCIOĞLU

    KARAMAN 1 RECEP KONUK

    KARAMAN 2 RECEP ŞEKER

    KIRIKKALE 1 RAMAZAN CAN

    KIRIKKALE 2 ABDULLAH ÖZTÜRK

    KIRIKKALE 3 MEHMET DEMİR

    BATMAN 1 ATAULLAH HAMİDİ

    BATMAN 2 ZİVER ÖZDEMİR

    BATMAN 3 MURAT ÇİÇEK

    BATMAN 4 ADİLE GÜRBÜZ

    ŞIRNAK 1 ARSLAN TATAR

    ŞIRNAK 2 ÖMER DEMİR

    ŞIRNAK 3 CİHAN GÜVEN

    ŞIRNAK 4 SEYHAN AKI

    BARTIN 1 YILMAZ TUNÇ

    BARTIN 2 AHMET BENSİZ

    ARDAHAN 1 ORHAN ATALAY

    ARDAHAN 2 YUNUS BAYDAR

    IĞDIR 1 NURETTİN ARAS

    IĞDIR 2 MUSTAFA BULUŞ

    YALOVA 1 FİKRİ DEMİREL

    YALOVA 2 İLKER KARBUZ

    KARABÜK 1 MEHMET ALİ ŞAHİN

    KARABÜK 2 BURHANETTİN UYSAL

    KİLİS 1REŞİT POLAT

    KİLİS 2 MUSTAFA HİLMİ DÜLGER

    OSMANİYE 1 SUAT ÖNAL

    OSMANİYE 2 MÜCAHİT DURMUŞOĞLU

    OSMANİYE 3 MEHMET REMZİ COŞKUN

    OSMANİYE 4 ABDULLAH BELET

    DÜZCE 1 FARUK ÖZLÜ

    DÜZCE 2 FEVAİ ARSLAN

    DÜZCE 3 AYŞE KEŞİR".

    Kaynak: Haber Kaynağı

    Yapılan yorumlardan Medya Trabzon sorumlu tutulamaz.

    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
    Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Medya Trabzon | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0462 321 10 75 | Faks : 0462 321 10 74 | Haber Yazılımı: CM Bilişim