• BIST 90.009
  • Altın 145,788
  • Dolar 3,6175
  • Euro 3,9278

    İşte 181 Bağımsız Aday

    İşte 181 Bağımsız Aday
    08.04.2015 16:38
    7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği genel seçimlerine 181 aday bağımsız olarak girecek. 181 bağımsız adayın 165’i erkek, 16’sı ise kadın.Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 7 Haziran Milletvekili Genel Seçi...

    7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği genel seçimlerine 181 aday bağımsız olarak girecek. 181 bağımsız adayın 165’i erkek, 16’sı ise kadın.

    Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri’ne girecek bağımsız adayların isim listesi ve seçim çevresini açıkladı. Açıklanan bağımsız adaylar arasında eski İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürü Yurt Atayün Ankara 2. Bölge, eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Fuat Yılmazer İstanbul 1. Bölge, İstanbul Emniyet Müdürlüğü eski Organize Suçlar Şube Müdürü Nazmi Ardıç Ankara 1. Bölge, eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı İstanbul 2. Bölge, emekli Tümgeneral Hak ve Eşitlik Partisi’nin Kurucu Genel Başkanı Osman Pamukoğlu İstanbul 3. Bölge, Hakan Şükür İstanbul 3. Bölge, sanatçı Metin Şentürk İstanbul 2. Bölge ve Siirt’ten bağımsız adaylığını açıklayan Mehmet Fadıl Akgündüz de bulunuyor. İl il bağımsız adayların listesi şöyle:

    ŞEHİR-İSİM-MEZUNİYET

    ADANA: MAHMUT YÜKSEL ORTAOKUL-LİSE

    ADANA: ERCAN ALTINTOP ORTAOKUL-LİSE

    ADANA: ÇAĞLAYAN KAYA ORTAOKUL-LİSE

    ADANA: MUHİTTİN DEMİR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    ADANA: SALİH DEMİR ORTAOKUL-LİSE

    ADANA: GÜLCAN AY ORTAOKUL-LİSE

    ADANA: YASİN TÜRKOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DİŞHEKİMİ

    ADANA: MEHMET ÖZALEVLİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL PROF DR

    ADANA: MUSTAFA SÜHA AŞLAMACI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MAKİNA

    ADANA: REFİK GÜL ORTAOKUL-LİSE

    ADANA: ZİHNİ ALDIRMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR

    AĞRI 1: CEMAL KAYA ORTAOKUL-LİSE

    ANKARA-1: NAZMİ ARDIÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ESKİ EMNİYET MÜDÜRÜ

    ANKARA-1: FARUK ARSLANDOK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ BANKACI

    ANKARA-1: AHMET YALAVAÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL YÜKSEK MÜHENDİS

    ANKARA-1: TUFAN SEVİM ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

    ANKARA-1: MELEK ALTINTAŞ ORTAOKUL-LİSE İŞÇİ

    ANKARA-1: BERAT ÖZER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETMEN

    ANKARA-1: ÇAĞLAR ÇAĞANLAR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İÇ MİMAR

    ANKARA-1: ERCAN YENAL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ALBAY

    ANKARA-1: MEHMET OKTAY KALLİOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SERBEST TİCARET

    ANKARA-2: TANER PEHLİVAN ORTAOKUL-LİSE MUHASEBECİ

    ANKARA-2: YURT ATAYÜN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ

    ANKARA-2: GÖKMEN GÜRKAN İLKOKUL DANIŞMAN

    ANKARA-2: MEHMET SEDAT FIRAT ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MEMUR

    ANKARA-2: ABDULKADİR YILMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ÖĞRETMEN

    ANKARA-2: FARUK NESİMİ GÖZÜBÜYÜK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MOBİLYA TİCARETİ

    ANTALYA: HASAN SUBAŞI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

    ANTALYA: RAUF TEMEL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL HARİTA TEKNİKERİ

    ARDAHAN: SAFFET KAYA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST

    BALIKESİR: ÖMER ALBAYRAK ORTAOKUL-LİSE SERBEST MESLEK

    BALIKESİR: İSMAİL YAŞAR İLKOKUL ÇİFTÇİ

    BATMAN: FERİT TUNÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL GAZETECİ

    BATMAN: AYDIN GÖK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR

    BATMAN: HALİME İNAN ORTAOKUL-LİSE SERBEST

    BİNGÖL: MEHMET REŞİT ÖZMEN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    BİNGÖL: SAİT ŞAHİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    BİTLİS: CENGİZ KARAKAYA İLKOKUL ESNAF

    BURSA: ŞÜKRÜ TINAS İLKOKUL MİLLİ PİYANGOCU

    BURSA: UMUT IŞIK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MAKİNA MÜHENDİSİ

    BURSA: AYDIN İLHAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL TİCARET

    BURSA: SİYASETTİN ÖZAYDIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ŞAİR YAZAR

    BURSA: MEHMET ÜMİT YAŞAR YALÇIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

    BURSA: YUSUF YILMAZ İLKOKUL İNŞAAT TEKNİKERİ

    DENİZLİ : MUSTAFA ÖZDEMİR ESMEK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ESNAF

    DİYARBAKIR: ABDULLAH ARZAKÇI İLKOKUL

    DİYARBAKIR: ZEKERİYA YAPICIOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    DÜZCE: AYŞE PİŞKİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ HEMŞİRE

    DÜZCE: BİROL ŞAHİN ORTAOKUL-LİSE ESNAF

    ERZURUM: ABDUSSELAM EFE ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ

    ERZURUM: DURSUN GÜNEŞ İLKOKUL SİYASETÇİ

    ESKİŞEHİR: NECDET KARACA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    ESKİŞEHİR: OSMAN SİVRİCAN ORTAOKUL-LİSE

    ESKİŞEHİR: TİMUR ŞAHAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    ESKİŞEHİR: MEHMET IŞIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    ESKİŞEHİR: MUHARREM ŞENEL

    HAKKARİ: FEHMİ ÖZTUNÇ ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ

    HATAY: BERKAY DURAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR

    HATAY: ZARİF KOCA ORTAOKUL-LİSE SERBEST MUHASEBECİ

    HATAY: ATİLA DURAN ORTAOKUL-LİSE TÜCCAR

    HATAY: REFİK ERYILMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

    HATAY: CEMİL KİMYONOK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ÖĞRETMEN

    HATAY: NİHAT TAŞKIN İLKOKUL GAZETECİ YAZAR

    HATAY: ABDULGANİ TAZEOĞLU İLKOKUL SERBEST

    İSTANBUL-1: MİHRİYE NEVRA ÖLÇER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

    İSTANBUL-1: SAADET YILMAZ ORTAOKUL-LİSE SERBEST

    İSTANBUL-1: KURTULUŞ ALADOGAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SERBEST

    İSTANBUL-1: İLBAY ÇEP ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MÜHENDİS

    İSTANBUL-1: LEVENT SEKBAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

    İSTANBUL-1: METİN KAYA ORTAOKUL-LİSE SERBEST

    İSTANBUL-1: ALİ FUAT YILMAZER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ

    İSTANBUL-1: GÜNSEL AVCI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR

    İSTANBUL-1: METE GÜNDOĞAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETİM ÜYESİ

    İSTANBUL-1: SEÇKİN İLKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST

    İSTANBUL-1: YALÇIN KARADAŞ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR

    İSTANBUL-1: YILMAZ KARABUL ORTAOKUL-LİSE ESNAF

    İSTANBUL-1: RECEP DİNLER ORTAOKUL-LİSE MEMUR

    İSTANBUL-1:MEHMET SAİT DURMUŞ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR

    İSTANBUL-1: ERSAN GÖKGÖZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL GAYRİMENKUL DANIŞMANI

    İSTANBUL-2: NİHAT AKMAN ORTAOKUL-LİSE ESNAF

    İSTANBUL-2: HALİL İBRAHİM YAYLAGÜL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ

    İSTANBUL-2: ALİ İHSAN AKSAMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ÖĞRETMEN

    İSTANBUL-2: ZAKİR BATUHAN AYDAGÜL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL PAZARLAMA

    İSTANBUL-2: OSMAN LEVENT SOYARSLAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MÜHENDİS

    İSTANBUL-2: YETKİN İLKER JANDAR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

    İSTANBUL-2: METİN ŞENTÜRK ORTAOKUL-LİSE SANATÇI

    İSTANBUL-2: REFİK ÖZMEN ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ

    İSTANBUL-2: YAKUB SAYGILI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ

    İSTANBUL-2: SERDAR ASLAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL TURİZCİMCİ

    İSTANBUL-2: DOĞUKAN HUZUR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL RESEPSİYONİST

    İSTANBUL-2: MESUT ÜLKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ SUBAY

    İSTANBUL-2: BİROL ŞAHİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DİŞ HEKİMİ

    İSTANBUL-2: SERDAL BİRİCİK ORTAOKUL-LİSE ESNAF

    İSTANBUL-2: FATMA RAGİBE KANIKURULOĞOĞLU ORTAOKUL-LİSE AVUKAT KATİBESİ

    İSTANBUL-2: MEHMET AKİF ÜNER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ESKİ BAŞKOMİSER

    İSTANBUL-2: HASAN TAHSİN ÇELEBİCAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İNŞAAT MÜHENDİSİ

    İSTANBUL-2: TURGUT YENİLMEZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

    İSTANBUL-2: İSMET ŞAHİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL YAZAR

    İSTANBUL-2: HASAN GÜZEL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SERBEST

    İSTANBUL-3: OSMAN PAMUKOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ASKER

    İSTANBUL-3: DERYA KÜÇÜKOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETMEN

    İSTANBUL-3: HARUN KÜÇÜKOĞLU ORTAOKUL-LİSE SERBEST

    İSTANBUL-3: ÖMER COŞKUN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR

    İSTANBUL-3: FERZENDE GÜNANA İLKOKUL EMLAKÇI

    İSTANBUL-3: ZEYNEP EBRU PUHALOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL RESTORATÖR

    İSTANBUL-3: VOLKAN IŞIK İLKOKUL MÜTEAHHİT

    İSTANBUL-3: KENAN KAPLAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ

    İSTANBUL-3: İPEK BOZKURT ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR

    İSTANBUL-3: İLHAN SARP ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ

    İSTANBUL-3: BÜLENT TİMUR DEMİRGİL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR

    İSTANBUL-3: YAŞAR YOLCULAR İLKOKUL SERBEST

    İSTANBUL-3: HAKAN ŞÜKÜR ORTAOKUL-LİSE MİLLETVEKİLİ

    İSTANBUL-3: DİLAVER ARSLAN ORTAOKUL-LİSE SERBEST

    İSTANBUL-3: BERKAN ÇELİK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR

    İSTANBUL-3: KADER ATASOY ORTAOKUL-LİSE ESNAF

    İZMİR: AYDEMİR KAPLAN ORTAOKUL-LİSE

    İZMİR: KENAN HALAT İLKOKUL

    İZMİR: ÖZGE SEÇKİNER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    İZMİR: AHMET BUDAK İLKOKUL

    İZMİR: CEVAT YOL İLKOKUL

    İZMİR: ALİ ADIGÜZEL ORTAOKUL-LİSE

    İZMİR: İLHAN İŞBİLEN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    İZMİR: ALİ İHSAN ERDENİLGEN ORTAOKUL-LİSE

    İZMİR: MÜHİTTİN AĞIRMAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    İZMİR: NEZİR SİNCAR

    İZMİR: SEFA BİLİR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    İZMİR: KEMAL AKÇA ORTAOKUL-LİSE

    İZMİR: MUHARREM SUBAŞİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    İZMİR: NERİMAN FİDAN ORTAOKUL-LİSE

    İZMİR-: MEHMET ŞENER ÖZTERZİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    KAHRAMANMARAŞ: AHMET KAYIRAN ORTAOKUL-LİSE ŞOFÖR

    KAHRAMANMARAŞ: İSMAİL AKBAŞ ORTAOKUL-LİSE SERBEST MESLEK

    KAYSERİ: MUHAMMET EMİN KARAPAÇA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    KAYSERİ: EMİNE SEZGİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    KAYSERİ: FAHRETTİN AKCAKOCA ORTAOKUL-LİSE

    KIRIKKALE: AYŞEGÜL BİŞKİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    KIRKLARELİ: BİLAL BOYLU ORTAOKUL-LİSE SERBEST

    KOCAELİ: AHMET KARAN İLKOKUL GEMİ KAYNAKCISI

    KOCAELİ: İBRAHİM LAYIK İLKOKUL ESNAF

    KOCAELİ: KADİR YILDIRIMER ORTAOKUL-LİSE SERBEST MESLEK

    KOCAELİ: MEHMET DOĞAN ORTAOKUL-LİSE İŞÇİ

    KOCAELİ: YUSUF BAŞ İLKOKUL GEMİ MAKİNA YAĞCISI

    KOCAELİ: KADİR BÖLEN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

    KONYA: YAVUZ TUNCAY DERELİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

    KÜTAHYA: MEHMET RIZA GÜLEREN İLKOKUL İŞ ADAMI

    MALATYA: MÜNİR DOĞAN ÖLMEZTOPRAK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İŞADAMI

    MALATYA: ALİ ÖZŞEKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL HARİTA TEKNİKERİ

    MALATYA: ALİ YALÇIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR

    MANİSA: TEVFİK DİKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ YARBAY

    MANİSA: HAKAN OLTAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST

    MARDİN: SELAMETTİN TELLİOĞLU ORTAOKUL-LİSE VAKIF GENEL BAŞKANI

    MARDİN: ŞAKİR NUHOĞLU ORTAOKUL-LİSE İŞ ADAMI

    MARDİN: MAHMUT KILINÇ ORTAOKUL-LİSE ARAŞTIRMACI YAZAR

    MERSİN: MÜRÜVVET BOZNA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    MUĞLA : OKTAY ŞENSES İLKOKUL ESNAF

    ORDU: TEKİN TURAL ORTAOKUL-LİSE ASTSUBAY EMEKLİ

    SAKARYA: ÖZCAN DERİNBAY ORTAOKUL-LİSE EMEKELİ İŞÇİ

    SAKARYA: COŞKUN SAMUR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMELİ ÖĞRETMEN

    SAKARYA: YAVUZ SOYDAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETİM ÜYESİ

    SAKARYA: MUSTAFA KAŞKAŞ ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ

    SAMSUN: SAİM SEZGİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İNŞAAT MÜHENDİSİ

    SAMSUN: ALİ KEMAL BOZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    SAMSUN: FEYTULLAH GÜNDEM ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

    SAMSUN: SERDAR ŞENOCAK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

    SİİRT: MEMET FADIL AKGÜNDÜZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ELEKTRİK MÜHENDİSİ

    SİİRT: SELAHATTİN ARSLANBUĞUL İLKOKUL FOTOĞRAFÇI

    SİVAS: AHMET YILDIZ İLKOKUL EMEKLİ

    ŞANLIURFA: FATİH MEHMET BUCAK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST

    ŞANLIURFA: MEHMET NEDİM ÖBEK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MÜHENDİS

    ŞANLIURFA: İBRAHİM ESKİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EĞİTİMCİ

    ŞANLIURFA: MEHMET YAVUZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EĞİTİMCİ YAZAR

    ŞANLIURFA: İSA YALDIZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SPOR EĞİTİM UZMANI

    ŞANLIURFA: İBRAHİM HALİL GÖĞÜŞ ORTAOKUL-LİSE ÜLKESEL REHBER TERCÜMAN

    ŞANLIURFA: MUSTAFA GÖKTAŞ İLKOKUL İŞADAMI

    ŞIRNAK : ŞAHZADE DEMİR ORTAOKUL-LİSE SERBEST

    TEKİRDAĞ: ERDEM KARAMAN İLKOKUL

    TRABZON: MEHMET KILIÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İNŞAAT TEKNİKERİ

    UŞAK: AYHAN YILDIRIM ORTAOKUL-LİSE SERBEST

    VAN: İDRİS AHİ ORTAOKUL-LİSE ESNAF

    VAN: MEHMET MEHDİ OĞUZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

    VAN: MURAT SİLAHTAROĞLU ORTAOKUL-LİSE SERBEST

    Kaynak: Haber Kaynağı

    Yapılan yorumlardan Medya Trabzon sorumlu tutulamaz.

    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
    Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Medya Trabzon | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0462 321 10 75 | Faks : 0462 321 10 74 | Haber Yazılımı: CM Bilişim