• BIST 97.533
  • Altın 145,781
  • Dolar 3,5801
  • Euro 4,0019

    Euroleague’de Yeni Sezonun Maç Takvimi Açıklandı

    Euroleague’de Yeni Sezonun Maç Takvimi Açıklandı
    17.07.2015 20:33
    Türkiye'nin ilk kez 4 takımla birden temsil edileceği Turkish Airlines Euroleague'de 2015-2016 sezonunun maç takvimi açıklandı.

    Turkish Airlines Euroleague'de yeni sezonun maç takvimi belli oldu.

    Türkiye'nin ilk kez 4 takımla birden temsil edileceği Turkish Airlines Euroleague'de 2015-2016 sezonunun maç takvimi açıklandı. Temsilcilerimiz Fenerbahçe Ülker, Pınar Karşıyaka, Anadolu Efes ve Darüşşafaka Doğuş'un Euroleague'deki müsabaka takvimi şu şekilde:

    FENERBAHÇE ÜLKER (A Grubu)

    16 Ekim: Fenerbahçe Ülker - Bayern Münih

    23 Ekim: Starsbourg IG - Fenerbahçe Ülker

    30 Ekim: Fenerbahçe Ülker - Real Madrid

    6 Kasım: Crvena Zvezda Telekom - Fenerbahçe Ülker

    13 Kasım: Fenerbahçe Ülker - Khimki Moskova

    19 Kasım: Bayern Münih - Fenerbahçe Ülker

    26 Kasım: Fenerbahçe Ülker - Strasbourg IG

    3 Aralık: Real Madrid - Fenerbahçe Ülker

    11 Aralık: Fenerbahçe Ülker - Crvena Zvezda Telekom

    17 Aralık: Khimki Moskova - Fenerbahçe Ülker

    ANADOLU EFES (B GRUBU)

    16 Ekim: Limoges CSP - Anadolu Efes

    22 Ekim: Anadolu Efes - EA7 Emporio Armani Milan

    29 Ekim: Anadolu Efes - Cedevita Zagreb

    5 Kasım: Laboral Kutxa - Anadolu Efes

    12 Kasım: Anadolu Efes - Olympiakos

    20 Kasım: Anadolu Efes - Limoges CSP

    26 Kasım: EA7 Emporio Armani Milan - Anadolu Efes

    4 Aralık: Cedevita Zagreb - Anadolu Efes

    10 Aralık: Anadolu Efes - Laboral Kutxa

    18 Aralık: Olympiakos - Anadolu Efes

    PINAR KARŞIYAKA (C GRUBU)

    15 Ekim: Pınar Karşıyaka - Barcelona Lassa

    22 Ekim: Panathinaikos - Pınar Karşıyaka

    29 Ekim: Pınar Karşıyaka - Zalgiris Kaunas

    6 Kasım: Lokomotiv Kuban - Pınar Karşıyaka

    13 Kasım: Pınar Karşıyaka - Stelmet Zielona

    19 Kasım: Barcelona Lassa - Pınar Karşıyaka

    27 Kasım: Pınar Karşıyaka - Panathinaikos

    2 Aralık: Zalgiris Kaunas - Pınar Karşıyaka

    10 Aralık: Pınar Karşıyaka - Lokomotiv Kuban

    18 Aralık: Stelmet Zielona - Pınar Karşıyaka

    DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ (D GRUBU)

    15 Ekim: Darüşşafaka Doğuş - Sassari

    22 Ekim: Brose Baskets - Darüşşafaka Doğuş

    30 Ekim: Unicaja Malaga - Darüşşafaka Doğuş

    5 Kasım: Darüşşafaka Doğuş - CSKA Moskova

    12 Kasım: Maccabi Tel Aviv - Darüşşafaka Doğuş

    20 Kasım: Sassari - Darüşşafaka Doğuş

    27 Kasım: Darüşşafaka Doğuş - Brose Baskets

    4 Aralık: Darüşşafaka Doğuş - Unicaja Malaga

    11 Aralık: CSKA Moskova - Darüşşafaka Doğuş

    17 Aralık: Darüşşafaka Doğuş - Maccabi Tel Aviv

    Kaynak: Haber Kaynağı

    Yapılan yorumlardan Medya Trabzon sorumlu tutulamaz.

    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
  • 5 Yıl Sonra Gelen Gol27 Mayıs 2017 Cumartesi 20:58
  • Başakşehir Pes Etmiyor!27 Mayıs 2017 Cumartesi 20:03
  • İlk Yarıda Tek Gol Var27 Mayıs 2017 Cumartesi 19:58
  • Alper’in Yerine Emenike27 Mayıs 2017 Cumartesi 19:38
  • İlk Yarıda 2 Gol, 1 Kırmızı Var27 Mayıs 2017 Cumartesi 19:23
  • Kocaman: Oyuncularımın Aklı Türkiye Kupası Finalinde27 Mayıs 2017 Cumartesi 18:58
  • "Rüya Diyebileceğimiz Bir Olayı Gerçekleştiriyoruz"27 Mayıs 2017 Cumartesi 18:48
  • Dünya Offshore Şampiyonası Adana’da Başladı27 Mayıs 2017 Cumartesi 18:48
  • Özdeş: Bulunduğumuz Yerden Memnun Değilim27 Mayıs 2017 Cumartesi 18:43
  • "Avrupa’ya Gideriz Gitmeyiz Çok Önemli Değil"27 Mayıs 2017 Cumartesi 18:43
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Medya Trabzon | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0462 321 10 75 | Faks : 0462 321 10 74 | Haber Yazılımı: CM Bilişim