• BIST 90.182
  • Altın 147,082
  • Dolar 3,6478
  • Euro 3,9515

    Euroleague’de Yeni Sezonun Maç Takvimi Açıklandı

    Euroleague’de Yeni Sezonun Maç Takvimi Açıklandı
    17.07.2015 20:33
    Türkiye'nin ilk kez 4 takımla birden temsil edileceği Turkish Airlines Euroleague'de 2015-2016 sezonunun maç takvimi açıklandı.

    Turkish Airlines Euroleague'de yeni sezonun maç takvimi belli oldu.

    Türkiye'nin ilk kez 4 takımla birden temsil edileceği Turkish Airlines Euroleague'de 2015-2016 sezonunun maç takvimi açıklandı. Temsilcilerimiz Fenerbahçe Ülker, Pınar Karşıyaka, Anadolu Efes ve Darüşşafaka Doğuş'un Euroleague'deki müsabaka takvimi şu şekilde:

    FENERBAHÇE ÜLKER (A Grubu)

    16 Ekim: Fenerbahçe Ülker - Bayern Münih

    23 Ekim: Starsbourg IG - Fenerbahçe Ülker

    30 Ekim: Fenerbahçe Ülker - Real Madrid

    6 Kasım: Crvena Zvezda Telekom - Fenerbahçe Ülker

    13 Kasım: Fenerbahçe Ülker - Khimki Moskova

    19 Kasım: Bayern Münih - Fenerbahçe Ülker

    26 Kasım: Fenerbahçe Ülker - Strasbourg IG

    3 Aralık: Real Madrid - Fenerbahçe Ülker

    11 Aralık: Fenerbahçe Ülker - Crvena Zvezda Telekom

    17 Aralık: Khimki Moskova - Fenerbahçe Ülker

    ANADOLU EFES (B GRUBU)

    16 Ekim: Limoges CSP - Anadolu Efes

    22 Ekim: Anadolu Efes - EA7 Emporio Armani Milan

    29 Ekim: Anadolu Efes - Cedevita Zagreb

    5 Kasım: Laboral Kutxa - Anadolu Efes

    12 Kasım: Anadolu Efes - Olympiakos

    20 Kasım: Anadolu Efes - Limoges CSP

    26 Kasım: EA7 Emporio Armani Milan - Anadolu Efes

    4 Aralık: Cedevita Zagreb - Anadolu Efes

    10 Aralık: Anadolu Efes - Laboral Kutxa

    18 Aralık: Olympiakos - Anadolu Efes

    PINAR KARŞIYAKA (C GRUBU)

    15 Ekim: Pınar Karşıyaka - Barcelona Lassa

    22 Ekim: Panathinaikos - Pınar Karşıyaka

    29 Ekim: Pınar Karşıyaka - Zalgiris Kaunas

    6 Kasım: Lokomotiv Kuban - Pınar Karşıyaka

    13 Kasım: Pınar Karşıyaka - Stelmet Zielona

    19 Kasım: Barcelona Lassa - Pınar Karşıyaka

    27 Kasım: Pınar Karşıyaka - Panathinaikos

    2 Aralık: Zalgiris Kaunas - Pınar Karşıyaka

    10 Aralık: Pınar Karşıyaka - Lokomotiv Kuban

    18 Aralık: Stelmet Zielona - Pınar Karşıyaka

    DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ (D GRUBU)

    15 Ekim: Darüşşafaka Doğuş - Sassari

    22 Ekim: Brose Baskets - Darüşşafaka Doğuş

    30 Ekim: Unicaja Malaga - Darüşşafaka Doğuş

    5 Kasım: Darüşşafaka Doğuş - CSKA Moskova

    12 Kasım: Maccabi Tel Aviv - Darüşşafaka Doğuş

    20 Kasım: Sassari - Darüşşafaka Doğuş

    27 Kasım: Darüşşafaka Doğuş - Brose Baskets

    4 Aralık: Darüşşafaka Doğuş - Unicaja Malaga

    11 Aralık: CSKA Moskova - Darüşşafaka Doğuş

    17 Aralık: Darüşşafaka Doğuş - Maccabi Tel Aviv

    Kaynak: Haber Kaynağı

    Yapılan yorumlardan Medya Trabzon sorumlu tutulamaz.

    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
    Diğer Haberler
    Tüm Hakları Saklıdır © 2009 Medya Trabzon | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0462 321 10 75 | Faks : 0462 321 10 74 | Haber Yazılımı: CM Bilişim